Poznajecie chłopaka na zdjęciu? Właśnie wystąpił w Opolu ponownie, po 32 latach

Poznajecie chłopaka na zdjęciu? Właśnie wystąpił w Opolu ponownie, po 32 latach Źródło: Screen TVP

Opole to miejsce, w którym swoją karierę sceniczną rozpoczynało wielu wspaniałych artystów. Jednym z nich był nastolatek, który w 1988 roku powalił festiwalową publiczność swoim wykonaniem utworu pt. "Zakazany Owoc". Dziś wokalista ma 47 lat i w tym roku powrócił na scenę opolskiego amfiteatru.

Opole w 1988 roku nie mogło uwierzyć w niezwykły talent chłopca, który oczarował festiwalową publiczność swoim występem z piosenką "Zakazany owoc". Po 32 latach wokalista powrócił na scenę opolskiego amfiteatru, widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. 

Opole 2020 - wokalista powrócił na scenę Festiwalu po 32 latach

Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym kraju. Swoje kariery na scenie opolskiego amfiteatru zaczynało wiele polskich gwiazd, wśród nich znalazł się również Krzysztof Antkowiak. Nastolatek podbił serca widzów Festiwalu w 1988 roku, kiedy zdobył wyróżnienie oraz nagrodę publiczności.

Krzysztof Antkowiak miał zaledwie 15 lat, kiedy zaśpiewał na opolskiej scenie piosenkę "Zakazany owoc". Utwór skomponował Krzesimir Dębski, a za tekst odpowiedzialny jest Jacek Cygan. Po 32 latach wokalista znów wykonał swój największy przebój na scenie Festiwalu. Jego sobotni występ zaskoczył publiczność, widzowie ledwo rozpoznali w piosenkarzu chłopca, który przed laty podbił serca tysięcy Polaków.

Występ Krzysztofa Antkowiaka podczas 57. Festiwalu w Opolu poruszył widzów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziś głos wokalisty nie przypomina już delikatnego śpiewu nastolatka, jednak fani ciepło przyjęli jego powrót na scenę w Opolu. 47-letni gwiazdor podczas swojego występu miał na sobie zieloną czapkę z daszkiem, podobną do tej, którą miał na głowie w trakcie koncertu w 1988 roku. Widzowie Festiwalu docenili sentymentalny powrót do przeszłości i nagrodzili wokalistę wielkimi brawami, a na Instagramie gwiazdora pojawiło się wiele ciepłych słów od wzruszonych fanów.

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Ujawniono plan Morawieckiego. Fatalna wiadomość dla tysięcy Polaków

Krzysztof Antkowiak przyznał w jednym z wywiadów, że kariera w młodym wieku źle na niego wpłynęła. Długo zajęło mu odnalezienie harmonii i spokoju w życiu. Dziś wciąż grai komponuje, ale jak podreśla, nigdy nie miał "parcia na szkło".

- Młoda psychika źle znosi zbyt duże kontrasty - od miłości i uwielbienia do nienawiści i zazdrości. Zaczęła mnie przytłaczać rozpoznawalność, która sprawiała, że musiałem się bardzo pilnować, kontrolować zachowanie, odpowiedzialność, bo przecież "wiedzą, jak się nazywasz i co robisz". Miałem okresy, w których żyłem niezdrowo. Były sytuacje, które mnie dołowały - wyznał po latach Krzysztof Antkowiak w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#muzyka #festiwal Opole #bądźmy razem

Post udostępniony przez Krzysztof Antkowiak Official (@krzysztof_antkowiak_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Zamiast wyrzucać do kosza, zrób z nich nawóz do storczyków. Rosną po nim jak szalone

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News