Gigantyczny szok wśród fanów wywołała informacja o tym, kto zasiądzie na miejscu, wydawałoby się, że niezastąpionej, Beaty Tyszkiewicz. Ola Jordan to nowa jurorka tanecznego show „Taniec z gwiazdami”. Kim jest Ola Jordan?

Już 2 marca wystartuje nowa edycja polskiej wersji „Tańca z Gwiazdami”. Show będzie emitowane na antenie Polsatu w każdy piątek o godzinie 20:05.

ZOBACZ TAKŻE: To może być koniec. Maryla Rodowicz ogłosiła bolesną chorobę, koncerty odwołane

Kim jest Ola Jordan, nowa jurorka w programie „Taniec z gwiazdami”?

Ola Jordan zasłynęła dzięki brytyjskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Polka jest profesjonalną tancerką, która tańczyła w brytyjskim show przez 10 lat.

Udało jej się nawet wygrać program i zdobyć kryształową kulę, kiedy tańczyła w parze z Chrissem Hollinsem, słynnym dziennikarzem BBC.

Jej mąż, z którym tworzy udany związek już od 18 lat, jest równocześnie jej tanecznym partnerem. Ukochany Oli jest z pochodzenia Anglikiem i to właśnie za jego namową tancerka postanowiła przeprowadzić się na wyspy.

ZOBACZ TAKŻE: Mąż Zamachowskiej może nie przeżyć. Monika błaga o modlitwę

Celebrytka z UK zasiądzie w jury polskiego „Tańca z gwiazdami”

W Wielkiej Brytanii byli uznawani za najgorętszą taneczną parę, jaka wystąpiła w brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Para już od kilku lat z powodzeniem prowadzi szkołę tańca.

Małżeństwo było również jurorami w „Dancing on Wheels”, programie, w którym tancerze towarzyszyli osobom na wózkach inwalidzkich. Jordan cieszy się ogromną popularnością na Wyspach i sporym zainteresowaniem mediów. Gdziekolwiek się pojawi, towarzyszy jej błysk fleszy.

ZOBACZ TAKŻE: Powaliło nas na łopatki. Wiemy ile zarabia Popek

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

  • Tak, honor ratują tylko skoczkowie (80%, 70 166 głosów)
  • Nie (20%, 18 070 głosów)

Liczba głosujących: 88 236

Loading ... Loading ...

Oto najseksowniejsze kobiety świata! [ZDJĘCIA]


Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]

Zobacz również