ON zastąpi Kaczyńskiego. Nie uwierzycie o kim mowa

ON zastąpi Kaczyńskiego. Nie uwierzycie o kim mowa

Joachim Brudziński jest coraz bardziej aktywny politycznie. Od kiedy prezes Jarosław Kaczyński znalazł się w szpitalu, Brudziński zaczął ujawniać, że jest sprytnym i ambitnym graczem. Członkowie Prawa i Sprawiedliwości twierdzą, że to Brudziński zajmie stanowisko szefa partii po Jarosławie Kaczyńskim.

Szef MSWiA udzielił niedawno wywiadu, w którym przyznaje, że dotychczas specjalnie zgrywał "mało rozgarniętego", żeby nie zostać zlikwidowanym. Nie chciał podzielić losu Zbigniewa Ziobry, który zbyt wcześnie przedstawił swoje plany i ambicje, i z tego powodu wyleciał z PiS.

Kaczyński nie dopuszcza niezależności w partii

- W partii zawsze był ustawiony radar na pierwiastek niezależności. Jak kogoś nie da się do końca kontrolować, to wylatuje. Zostają tylko mierni, albo cynicy - mówi polityk z Prawa i Sprawiedliwości. Brudziński zdaje się od niedawna wyróżniać na tym tle. Jest o pół szczebla wyżej od innych i nie zamierza na tym poprzestawać. Sam Brudziński jednak, w dalszej ochronie swojej osoby twierdzi, że nie jest "delfinem w PiS". Twierdzi, że prezes Kaczyński niedługo wróci do pełni zdrowia, a na jego odejście z partii trzeba będzie jeszcze długo, długo poczekać.

Joachim Brudziński następcą Kaczyńskiego?

Mimo wszystko o przejściu prezesa na emeryturę mówi się coraz częściej - w końcu ma on już 69 lat, a ostatnio coraz częściej ma także problemy ze zdrowiem. Większość ludzi twierdzi, że walka o stołek odbędzie się między Ziobrą, Morawieckim i Macierewiczem. Wygląda jednak na to, że Brudziński będzie dla nich wszystkich największą konkurencją. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński ze szpitala napisał list do Polaków! Przełomowa deklaracja
  2. Komendant Maj przerywa milczenie! Ma haki na polityków PiS
  3. Zborowski o wyborcach PiS: ,,Paskudni, obrzydliwi i obli ludzie"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News