Kilkunastokilometrowy korek, wściekłość kierowców i ogromne opóźnienia – do tego wszystkiego doprowadził ogromny karambol, do którego doszło w Polsce. W groźnym wypadku zderzyło się aż osiem samochodów.

Do kolizji doszło na autostradzie A4 za zjazdem na Bielany w okolicach Krakowa. Do karambolu doszło, gdy osiem pojazdów zderzyło się ze sobą w trzech kolizjach. Utworzony w ten sposób obraz wyglądał naprawdę tragicznie. Na szczęście nikomu nic poważniejszego się nie stało. Znacznie bardziej ucierpieli na nim postronni.

ZOBACZ TAKŻE: Co tam się stało?! Gigantyczny karambol pod Poznaniem, kilkanaście aut zniszczonych

Karambol i korek na kilkanaście kilometrów

W stronę Katowic utworzył się bowiem korek liczący kilkanaście kilometrów. Wściekli kierowcy czekali w nim całe godziny, zanim przejechali. Przez długi czas przejazd odbywał się tylko pasem awaryjnym, co znacznie utrudniało sprawne rozładowywanie korka. Powodem wprowadzenia takiego rygoru był fakt, że z samochodów po karambolu wyciekły śliskie płyny i wyleciało pokruszone szkło.

Policja stara się normalizować sytuację i udostępniać pasy ruchu dla kierowców. Niestety, wciąż korek ma kilkanaście kilometrów i bardzo powoli się zmniejsza. Lepiej omijać to miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Wypadek rządowej limuzyny! Kolumna stratowana

źródło: onet.pl

Te żołnierki wyglądają CZARUJĄCO w mundurze i bez! [ZDJĘCIA]


10 znanych marek, które zbiły fortunę na współpracy z nazistami

...

Zobacz również