7E7D965E-D3B2-4A94-A13C-987210976884
instagram.com
Wiadomości Pikio - 30 Maja 2018

Oliwię znają wszyscy, a co z pozostałą dwójką? Jarosław Bieniuk ukrywa synów nie bez powodu

Czy Anna Przybylska pochwalałby zachowanie partnera? Jej mąż, Jarosław, od 2014 roku sam wychowuje dzieci - na jego głowie jest Oliwia Bieniuk i jej młodsi bracia. Mężczyzna ma bardzo kontrowersyjne sposoby wychowania. Bieniuk ukrywa synów, lecz ma do tego poważny powód.

Anna Przybylska wraz z Jarosławem Bieniukiem doczekali się trójki dzieci. Oliwia urodziła się w 2002 roku, a synowie pary - Jana w 2001 oraz Szymon w 2006. Mężczyzna od kilku lat sam musi wychowywać tą gromadkę, jednak piłkarz ma surowe zasady, którymi się kieruje. Od sprawy córki Oliwii zaczął bardziej zwracać uwagę na to co dziec robią w internecie. Oliwia Bieniuk od 2016 podsyca zainteresowanie mediów. Dziewczyna założyła profil na Instagramie, który obserwuje już 57,5 tysiąca osób. Nastolatka dzięki swojej wyjątkowej urodzie otrzymała wiele propozycji współpracy z markami odzieżowymi. Kariera młodej Oliwii zaczęła nabierać tempa, do czasu aż wkroczył Jarosław Bieniuk.

Oliwia Bieniuk i jej młodsi bracia

Ojciec Oliwii uznał, że dziewczyna jest jeszcze za młoda na taką pracę i powinna zająć się innymi rzeczami. Jeden z przyjaciół piłkarza wyznał prawdę na ten temat. Słowa mocno zdziwiły internautów: - Jarek uważa, że córka jest jeszcze zbyt młoda, aby rozwijać karierę modelki. Teraz powinna mieć czas na to, by skupiła się na nauce - ujawnia jeden z przyjaciół rodziny. To zrozumiałe, że ojciec chce mieć pod kontrolą poczynania córki, jednak zabrał się również za młodsze rodzeństwo nastolatki. Zwraca szczególną uwagę na to co synowie robią w wolnym czasie. Szymon od jakiegoś czasu ma konto na instagramie, lecz rzadko z niego korzysta. Piłkarz dopuścił jedynie, by dzieci pod jego opieką pojawiły się w najnowszej reklamie sieci komórkowej Play. W ten sposób mężczyzna chciał, by dzieci zobaczyły jak to wszystko wygląda od kuchni. To bardzo dobre posunięcie ze strony samotnego ojca.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tomasz Komenda ujawnia SENSACYJNE informacje. Ziobro pogrążony
  2. Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud
  3. Przykre informacje. Fani żegnają Monikę Kuszyńską
jan_pawel_ii11 szokujących faktów o zamachu na Jana Pawła II [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
jaruzelski_jaruzelskaKim dziś są dzieci pierwszych sekretarzy PZPR? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: gala.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News