Policja apeluje o pomoc. Trwają poszukiwania 16-letniej Oliwii

Policja apeluje o pomoc. Trwają poszukiwania 16-letniej Oliwii Źródło: Policja

Oliwia wyszła z domu, jak każdego dnia i do tej pory nie wróciła. Nie ma z nią kontaktu, nie dała znaku życia. Cała Polska poszukuje nastolatki, z nadzieją, że uda ją się odnaleźć żywą.

Oliwia Bratuszewska, nastoletnia mieszkanka Katowic jest poszukiwana przez służby i okolicznych mieszkańców. Jej znaki szczególne i opis zostały rozpowszechnione przez policję. Rodzina i znajomi z niecierpliwością, lecz pełni nadziei czekają na pierwsze informacje dotyczące zaginionej dziewczyny.

16-letnia Oliwia wyszła z domu w dniu 5 kwietnia tego roku. Jak każdego dnia postanowiła wyjść z mieszkania w bloku przy ulicy Adama w Katowicach. Jednak to był ostatni moment, gdy ktoś ją widział. Do tego momentu nie wróciła, ani nie dała żadnego znaku życia.

Oliwia zaginęła. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Oliwia Bratuszewska ma 16 lat, lecz wygląda na nieco więcej, co może być z początku mylące. Ma 176 centymetrów wzrostu i jest dość szczupła. Ma niebieskie oczy, lekko odstające uszy, a także czarne, długie włosy. Jej znakiem szczególnym jest lekko ułamany przedni ząb, a także mogące być lekko widoczne blizny na przedramieniu lewej ręki. Nie podano żadnych konkretnych danych dotyczących ubioru dziewczyny.

Z podanych informacji, jakimi dysponuje policja może wynikać, że Oliwia może nie być sama. Jest możliwość iż przebywa w towarzystwie pełnoletniego kolegi i wspólnie mogą stopniowo przemieszczać się w kierunku Warszawy. Z tego względu niezwykle ważne jest, by nawet mieszkańcy innych województw mieli oczy szeroko otwarte.

Jest możliwość iż była to celowa ucieczka, jednak nie można wykluczyć absolutnie żadnej możliwości. Ostatnio w Katowicach odnaleziono ciało mężczyzny, którego poszukiwano od ponad dwóch tygodni. On również w pewnym momencie wyszedł z domu tylko po to, by nigdy nie wrócić. Pomimo zaangażowania służb oraz mieszkańców, nie udało się odnaleźć go żywego. Jego ciało zostało znalezione na terenie miasta, lecz póki co nie zostały podane dokładne informacje na temat przyczyny zgonu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkie osoby, które ją widziały, lub mają jakiekolwiek informacje, które mogłyby przyczynić się do odnalezienia zaginionej nastolatki proszone są o skontaktowanie się z najbliższą jednostką policji. Można także zadzwonić. Oto numery telefonów, na które można kierować wszelkie informacje:

997

112

32 200-20-00

32 200-25-55

32 200-2852

32 200-23-32

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Szaflarska zostawiła po sobie ogromny majątek. Kto odziedziczy 7-cyfrową sumę?
  2. Mama Anny Popek miała poważne problemy zdrowotne? „Całkiem opadła z sił”
  3. Zapłakana nastolatka dla chorego na raka taty zrobiła co się tylko dało. Wstali wszyscy, jurorzy i publika
  4. Gwiazda Polsatu pozbierała się po nagłym pęknięciu tętniaka w mózgu. "Chce zostać mamą"
  5. Aneta z "Na Wspólnej" w szale! Wszystko przez Darka

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News