Oliwia Bieniuk zrobiła coś niestosownego. Nie wiadomo, co było jej motywacją

Oliwia Bieniuk zrobiła coś niestosownego. Nie wiadomo, co było jej motywacją

Oliwia Bieniuk mimo swojego młodego wieku ma już za sobą pierwsze kroki w show-biznesie. Jednak teraz młoda gwiazda zrobiła coś, co zaskoczyło wszystkich jej fanów.

Oliwia Bieniuk jest córką nieżyjącej już aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Wielu fanów nastolatki uważa, że z każdym miesiącem coraz bardziej przypomina swoją piękną matkę i trzeba przyznać, że Oliwia na swoich zdjęciach prezentuje się wprost olśniewająco. Nie dziwi więc fakt, że na swoim profilu na Instagramie ma już prawie 80 tysięcy obserwujących. Jednak teraz nastolatka zrobiła coś, co może skierować w jej stronę prawdziwą falę krytyki, a wszystko przez nową nazwę jej profilu.

Oliwia Bieniuk zawyża swój wiek?

Młoda celebrytka niedawno przemianowała swój profil na Instagramie. Teraz nazywa się oliwia18bieniuk i właśnie ta liczba pośrodku wzbudziła najwięcej kontrowersji. Wszystko dlatego, że Oliwia wciąż ma jeszcze zaledwie 15 lat, co prawda już niebawem będzie świętować swoje urodziny, jednak wciąż do pełnoletności trochę jej brakuje. Internauci od razu zarzucili dziewczynie, że w ten sposób chce oszukać swoich potencjalnych nowych widzów. Bądź co bądź osoby starsze chętniej odwiedzą profil osoby pełnoletniej niż nastolatki, która nie skończyła nawet 16 roku życia. Jednak decyzja Oliwii może ostatecznie przynieść jej więcej szkód niż korzyści. Według wielu osób to, co zrobiła, jest zwyczajnie nieodpowiednie. Dodatkowo młoda gwiazda może jeszcze nie do końca zdawać sprawę, że wile portali plotkarskich tylko czekają na taką sytuację, aby następnie perfidnie obsmarować osobę w swoim tekście. Trzeba to powiedzieć jasno, owszem Oliwia Bieniuk zawyżając swój wiek, popełniła nie lada błąd, jednak ostracyzm ze strony mediów, który ją może teraz spotkać bez wątpienia nie będzie współmierny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W takiej sytuacji dziewczyna będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie. Czy aby na pewno większa ilość obserwujących faktycznie jest warta tego wszystkiego? Dodatkowo osoby, które dadzą się na to nabrać i poznają prawdę, mogą się czuć przez nią zwyczajnie oszukane, a bądźmy szczerzy. Coś takiego bez wątpienia nie będzie dobre dla jej wizerunku. W komentarzach bez problemu można znaleźć osoby, które uważają, że dziewczynie przydałaby się poważna rozmowa z ojcem. Bez wątpienia mógłby doradzić swojej córce jak unikać tego typu sytuacji, które mogą się naprawdę źle skończyć.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cztery rodziny zastępcze, dom dziecka, samobójstwo taty. Michał Wiśniewski przeszedł piekło
  2. Ohydne! Księżna Diana była poniżana przez księcia Karola przy każdej okazji. Po latach fakty wychodzą na jaw
  3. Meghan Markle i Harry nie będą mieć dzieci. Wszystko przez chorobę
Następny artykuł