Ojciec przekazał okropne informacje o Oliwii Bieniuk. Chodzi o jej psychikę

Ojciec przekazał okropne informacje o Oliwii Bieniuk. Chodzi o jej psychikę Źródło: Intsgram/oliwiabieniuk

Oliwia Bieniuk najpierw ciężko przeżyła przedwczesną śmierć mamy, a teraz spadła na nią informacja o zarzutach skierowanych wobec jego ojca. Te wszystkie zdarzenia odbiły się na jej psychice. Jarosław Bieniuk nie ma dobrych wieści o córce.

Oliwia Bieniuk jest bez wątpienia śliczną dziewczyną, która w mediach społecznościowych pokazuje swoje beztroskie życie. Prawda jest jednak zupełnie inna: nastolatka nie czuje się najlepiej. Co jakiś czas musi mierzyć się z tragediami, jakie dotykają jej rodziny. Według słów jej ojca, psychika dziewczyny bardzo źle znosi te wszystkie wydarzenia.

Jarosław Bieniuk ma ogromne kłopoty. Oskarżenia o gwałt mają wpływ na całą rodzinę

Doniesienia o wydarzeniach w sopockim hotelu dla wszystkich były ogromnym zaskoczeniem. Modelka Sylwia Sz. opowiedziała o szczegółach nocy, jaką miała tam spędzić z Jarosławem Bieniukiem. Według niej piłkarz miał odurzyć ją narkotykami, a potem brutalnie zgwałcić. Media od razu opisały całą sprawę, a reputacja sportowca gwałtowanie się zmieniła.

Choć mąż Anny Przybylskiej nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów, wiele osób na zawsze zmieniło o nim zdanie. Co najgorsze, cała sytuacja ma także ogromny wpływ na pozostałych członków rodziny, w tym dzieci byłego reprezentanta kraju.

Na czas całego zamieszania Oliwia Bieniuk i jej bracia pozostają pod opieką babci, Lidii Bieniuk, jednak nie da się ich chronić przed dostępem do informacji na temat ojca. Dramatyczna sytuacja ma fatalny wpływ na dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia Bieniuk nie czuje się dobrze. Ojciec mówi prawdę o stanie psychicznym córki

Informacje o okropnym uczynku Jarosława Bieniuka i kolejne oskarżenia padające pod jego adresem były szokiem dla jego dzieci. Najpierw straciły matkę przez ciężką chorobę, teraz mogą także stracić ojca. Cała sytuacja jest bardzo trudna dla rodzeństwa.

- Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci - wyznał szczerze piłkarz.

Oliwia Bieniuk jako najstarsza z trojga dzieci Anny Przybylskiej zapewne najlepiej rozumie całą aferę wokół ojca. Musi zdawać sobie sprawę, o jak okropne rzeczy jest oskarżany Jarosław Bieniuk oraz jakie konsekwencje mu grożą. Z pewnością nastolatka ciężko przeżywa trudną sytuację. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News