Ojciec Oliwii Bieniuk pokazał jej stare zdjęcia z Przybylską. Wzruszające

Ojciec Oliwii Bieniuk pokazał jej stare zdjęcia z Przybylską. Wzruszające

Oliwia Bieniuk, córka Jarosława Bieniuka wyrosła na dużą dziewczynę. W swoim życiu przeżyła sporo, jej ojciec był związany z jedną z największych gwiazd polskiej kinematografii. Teraz wstawił jej zdjęcia z Anną Przybylską, wzruszyło to fanów.

Oliwia Bieniuk właśnie skończyła 16 lat, konkretnie 18 października stała się już dużą dziewczyną - w USA obchodziłaby dziś swoje "sweet sixteen". Z tej okazji jej ojciec Jarosław Bieniuk wstawił zdjęcia na portale społecznościowe. Wzruszyły one nie tylko Oliwię, ale również fanów, jest na nich Anna Przybylska. Fani jedno głośnie stwierdzili, że Oliwia jest podobna do swojej matki. Są prawie jak dwie krople wody. Nic dziwnego, że media bardzo się interesują nastolatką chociaż ona stroni od nich. Mówi, że przyjdzie jeszcze na nią czas.

Fani jak i media są zgodni, że Oliwia powinna spróbować pójść w ślady matki i być jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na polskiej scenie. Jeżeli odziedziczyła talent po Annie Przybylskiej, to może naprawdę być wielka.

Oliwia Bieniuk, Szymek i Janek - trójka dzieci Jarosława i Anny

Jarosław Bieniuk był sportowcem, być może tym zaimponował Annie i zaczęli się spotykać. Z tego związku zrodziło się troje dzieci, najstarsza Oliwia i dwóch synów Szymon i młodszy Jan. Aktorka niestety zmarła w skutek choroby nowotworowej 5 października 2014 roku. Ten fakty był wielkim ciosem dla świata filmowego i fanów Anny Przybylskiej. Była piękna i utalentowana, miała przed sobą całe życie, na pogrzeb przyszło wiele osób. Jej tata również cierpiał na nowotwór i z tego też powodu zmarł, być może jest to w jej rodzinie genetyczne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia Bieniuk ma wsparcie

Mimo to wszyscy ciepło ją wspominają i dodają wsparcia i otuchy jej rodzinie. Oliwia może liczyć na wiele ciepłych słów ze trony fanów jej mamy. Jej ojciec również daje jej dużo miłości i wsparcia. Zresztą wie jak wzruszyć ją i fanów. Na Instagrama wstawił kolaż zdjęć, na których jest cała rodzina. Znajduje się również na nich Anna Przybylska. Fani mają łzy w oczach ze wzruszenia. Piszą jaka ładna jest Oliwia i jak bardzo podobna do mamy. Jarosław Bieniuk podpisał zdjęcie bardzo emocjonalnym komentarzem. - 16 lat tak szybko minęło! Wiem jak bardzo chcesz być dorosła, ale dla mnie będziesz zawsze taka jak na tych zdjęciach. Zdrowia i Spełnienia Marzeń córcia - napisał ojciec Oliwi. To bardzo wzruszające. Wszyscy z komentatorów chcą dla rodziny Bieniuków jak najlepiej. Samej Oliwii życzą wszystkiego, co najlepsze i chcą, aby poszła w ślady mamy i została wybitną aktorką. Oliwia Bieniuk z mamą Fot. Instagram/Jarosław BieniukZOBACZ TAKŻE:
  1. Jak zorganizować imprezę niespodziankę? Zaskoczysz wszystkich gości!
  2. Czy wszyscy Chińczycy jedzą psie mięso? Historia mężczyzny jest odpowiedzią
  3. Pracownicy TVN są oburzeni zachowaniem ich gwiazdy na planie. „Prawie rzygam”
  4. Madzia przeżyła w przedszkolu prawdziwy horror. Na jej leczenie potrzeba blisko milion złotych
  5. Gwiazda Kiepskich skrywała mroczną tajemnicę. Nikt o tym nie wiedział
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News