Oliwia Bieniuk od kilku miesięcy zdobywa coraz większą internetową popularność. Córka nieżyjącej już Anny Przybylskiej oraz jej życiowego partnera stała się gwiazdą mediów społecznościowych, w których opublikowano właśnie zaskakujące zdjęcie młodej modelki. Pozuje na nim bowiem ze swoim chłopakiem oraz… małym dzieckiem.

Bieniuk wystąpiła już w kampanii marki Reserved, co otworzyło jej drzwi do świata modelingu. Jej dobrze zapowiadającą się karierę zatrzymał jednak ojciec, Jarosław Bieniuk, który stwierdził, że jego córka powinna obecnie zająć się przede wszystkim nauką. Oliwia bardzo szybko przystała na jego prośbę, jednak nie zamierza porzucać marzeń o show-biznesie.

Oliwia Bieniuk na zaskakującej fotografii

Jako że przyszły jednak wakacje, 15-latka zdecydowała się na podróże z rodziną oraz przyjaciółmi. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć jej zdjęcia wykonane w czasie festiwalu Open’er w Gdyni, a dziś Oliwia przebywa ze swoim chłopakiem w Chałupach.

Warto zaznaczyć, że Mateusz Raduszewski jest synem obecnego partnera Natalii Siwiec. Na koncie na Instagramie chłopaka ukazało się więc zdjęcie, na którym para opiekuje się jego siostrą, Mią.

Reakcja fanów na najnowsze zdjęcie Oliwki i Mateusza

Fotografia niezwykle spodobała się internautom. W komentarzach zaznaczali, że Oliwia, Mateusz oraz Mia wyglądają słodko i wszyscy odznaczają się wyjątkową urodą. Zdjęcie skomentowała nawet Natalia Siwiec, która także odpoczywa właśnie w Chałupach.

– Moje kochane poziomki – napisała zachwycona fotografią modelka.

Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski
Fot. Instagram/Mateusz Raduszewski

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie Kory z synem podbija sieć! Nigdy byście jej nie poznali

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska pod ostrym ostrzałem! Fani podzieleni jak nigdy

ZOBACZ TAKŻE: Przyjaciółka Rodowicz miała makabryczny wypadek. Błaga o pomoc

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram
Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram

Czy Oliwia Bieniuk jest podobna do swojej matki, Anny Przybylskiej?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!


16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya