Oliwia Bieniuk całuje się z chłopakiem. Jest zdjęcie

Oliwia Bieniuk całuje się z chłopakiem. Jest zdjęcie

Oliwia Bieniuk, córka zmarłej aktorki i fotomodelki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka, skończy za kilka miesięcy 16 lat. Nastolatka niedługo rozpocznie naukę w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni, czyli tym samym, które ukończyła jej mama. Jednak typowe życie szkolne prawdopodobnie nie będzie jej dane - już teraz media interesują się młodą dziewczyną.

Poza planami dotyczącymi wykształcenia, Oliwia Bieniuk chciałaby zostać modelką. Do tej pory wzięła już udział w kampanii jednej ze znanych marek odzieżowych, wystąpiła również w reklamie popularnej sieci komórkowej. Oliwia popularność zdobywa także na Instagramie - jej profil obserwuje prawie 60 tysięcy osób.

Oliwia Bieniuk pokazała swojego chłopaka

Do tej pory nie było pewne, czy nastolatka z kimś się spotyka. Większość zdjęć na jej profilu to selfie, ma też kilka zdjęć ze znajomymi. Mimo że Oliwia Bieniuk najwyraźniej nie chciała chwalić się związkiem, jej chłopak miał do tego inne podejście. Kacper zamieścił na swoim profilu zdjęcie, na którym obejmuje i całuje 15-latkę. Do zdjęcia dodał opis "My love". Z mediów społecznościowych można wywnioskować, że Kacper interesuje się sportem i gra w piłkę ręczną. Możliwe, że dzięki tej pasji zaskarbi sobie przychylność sławnego piłkarza i ojca Oliwii, Jarosława Bieniuka. Oliwia Bieniuk instagram.com   Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się dzieje z Rodowicz?! Niepokojące wieści
  2. Grażyna Torbicka przerwała milczenie. Pierwszy raz opowiedziała o alkoholizmie
  3. Wstrząsające informacje o gwiazdorze Klanu. Prowadzi batalię z siostrą zmarłej żony
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News