Oliwia Bieniuk czekała 13 lat. Gdy w końcu się udało, fani zaniemówili, zdjęcie zwala z nóg

Oliwia Bieniuk czekała 13 lat. Gdy w końcu się udało, fani zaniemówili, zdjęcie zwala z nóg Źródło: Oliwia/ @oliwia.bieniuk/ Instagram.com

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka. Młoda dziewczyna od dawna budzi wielkie zainteresowanie i wiele osób zastanawia się, czy pójdzie w ślady znanej mamy. Dziś na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którego publikacje musiała czekać 13 lat. Fani są zachwyceni tym, co zobaczyli.

Oliwia Bieniuk choć dopiero w tym roku ukończy 18 rok życia, to od dawna wzbudza zainteresowanie. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 143 tys. osób, a biorąc pod uwagę, że nie zaczęła nawet swojej kariery w show-biznesie to liczba jest naprawdę imponująca. Można tam zobaczyć głównie fotografie z wycieczek lub selfie, jednak ostatnio dziewczyna zaskoczyła wszystkich.

Oliwia Bieniuk bez ustanku porównywana jest do swojej mamy

Oliwia Bieniuk coraz śmielej próbuje swoich sił w branży rozrywkowej. Wszyscy zastanawiali się, czy zdecyduje się na przejęcie pałeczki po zmarłej mamie i wybierze aktorstwo, lecz wydaje się, że jej myśli kierują się w nieco inną stronę. Niedawno pochwaliła się zdjęciami z sesji zdjęciowej i najprawdopodobniej to właśnie w tym kierunku będzie chciała rozwijać swoją karierę. Jej tata, Jarosław Bieniuk, nie ukrywa jednak, że na to ma jeszcze czas. 

- Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas - mówił jakiś czas temu tygodnikowi "Na żywo". Obserwatorzy dziewczyny zobaczyli dziś niecodzienną fotografię. Oliwia Bieniuk musiała czekać 13 lat, aby ją pokazać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Po 13 latach Oliwia Bieniuk odtworzyła fotografię ze swoim tatą

Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że rodzina jest dla niej ważna. Widać to po zdjęciach udostępnianych w mediach społecznościowych. Dziś na swoim InstaStories opublikowała kolaż dwóch zdjęć. Musiała czekać 13 lat, aby móc pochwalić się taką fotografią. Okazuje się, że w trakcie swojego wyjazdu wakacyjnego dziewczyna postanowiła odtworzyć fotografię sprzed lat. Widać, że czas nie ominął ani jej, ani Jarosława Bieniuka. Radosna, rodzinna scenka pokazuje, że mimo upływu lat, oni wciąż spędzają w swoim towarzystwie miłe chwile. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2. Dramatyczne wiadomości. Nie żyje 5 księży, 2 jest w ciężkim stanie

3. Córka Jerzego Stuhra przekazała najnowsze informacje na temat zdrowia ojca. Co dzieje się z aktorem?

Zdjęcie z basenu zachwyciło fanów

Na zdjęciu Oliwia Bieniuk i jej tata kąpią się w basenie. Jarosław Bieniuk ma zdecydowanie poważniejszą twarz, pojawił się na niej również lekki zarost. Natomiast dziewczynka szczerząca się do aparatu zrezygnowała już z kąpieli w rękawkach i zajmuje zdecydowanie więcej miejsca na plecach swojego taty niż 13 lat wcześniej. 

Źródło: oliwia.bieniuk / Instagram.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Tragiczne doniesienia obiegły media. Piorun uderzył w boisko w trakcie meczu. Nie żyją dwie, młode zawodniczki
  3. Maciej Stuhr dziękuje za uratowanie ojca. Wystosował do wszystkich apel
  4. Uderzenie było dewastujące. Porażające nagranie z polskiej miejscowości
  5. Uwielbiana sieć zamyka sklepy. Ostatnia szansa, by zrobić w nich zakupy
  6. Dopiero teraz media podały informację, nie żyje polityk. Polacy w żałobie
  7. Wielu kierowców nie przestrzega szczególnego przepisu. Przy obecnej pogodzie grozi to wysokim niebezpieczeństwem
  8. Zborowska już mieszka w domu z basenem. Butelkowa kuchnia hipnotyzuje, ale taras budzi największy zachwyt
  9. Z ostatniej chwili: nie żyje Andrzej Cisowski. Polacy doświadczyli ogromnej straty

Źródło: JastrząbPost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News