Internet zawrzał po nowym zdjęciu Oliwii Bieniuk. Odbiera mowę

Internet zawrzał po nowym zdjęciu Oliwii Bieniuk. Odbiera mowę Źródło: instagram/oliwia.bieniuk/

Oliwia Bieniuk opublikowała w sieci nowe zdjęcie. Wystarczyła chwila, by w związku z fotografią wybuchło wielkie poruszenie, które z całą pewnością nie ucichnie jeszcze przez pewien czas. Internauci są w szoku.

Oliwia Bieniuk coraz śmielej upublicznia swoje życie na łamach mediów społecznościowych, co z każdym dniem poszerza grono jej fanów. Internauci chętnie śledzą poczynania nastolatki, tym bardziej że tak bardzo przypomina im ukochaną aktorkę. Każde opublikowane przez Oliwię zdjęcie jest zasypywane komplementami, a tym razem obserwatorom wręcz odebrało mowę.

Oliwia Bieniuk pochwaliła się nowym zdjęciem 

Śmiało można stwierdzić, że 17-latka właśnie stawia swoje pierwsze kroki w świecie show-biznesu, choć jej tata stara się do wszystkiego podchodzić rozważnie i czuwać, by Oliwia nie zaniedbywała nauki. Niemniej, córka Ani Przybylskiej ma już za sobą sesje zdjęciowe czy reklamową współpracę z markami, zatem wszystko wskazuje na to, każdego dnia o nieziemsko pięknej nastolatce będzie coraz głośniej.

W ostatnich dniach zainteresowanie jej osobą już wzrosło, a wszystko za sprawą tego, jak Oliwia spędziła Sylwestra. Ostatnią noc roku 2019 spędziła oczywiście w towarzystwie taty i braci w bajecznym Zakopanem. Był z nimi ktoś jeszcze. Tego dnia towarzyszyła im modelk,a Natalia Siwiec, z córką i mężem. W mediach nie zabrakło zdjęć z wyjazdu. Ostatnio opublikowana przez 17-latkę fotografia zdradza, że Oliwia jest już w zupełnie innym i całkiem odległym miejscu Europy. Oliwia błyskawicznie zmieniła kurs swojego wypoczynku, jednak wciąż pozostaje przy mroźnym klimacie i oddaje się się sportom zimowym.

- Livigno -podpisała krótko fotkę, do której zapozowała prosto ze stoku narciarskiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W sieci zawrzało, a internautom odebrało mowę

W ciągu kilku sekund wokół fotki Oliwii powstało spore poruszenie, jednak w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Za każdym razem, gdy nastolatka pochwali się nowym zdjęciem, obserwatorzy nie mogą wyjść z podziwu, jak piękna jest ich ulubienica i jak bardzo podobna jest do swojej mamy. Choć użytkownikom Instagrama wręcz zaparło dech w piersiach, udało im się zamieścić kilka komplementów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wystawiła swoje dziecko na balkon na mróz. Twierdzi, że o nim zapomniała, tragiczne skutki

2. Widzowie Sanatorium miłości oszukani, kłamstwo wyszło na jaw. Chodzi o Panią Wiesię

- Mega słodka - czytamy. 

- Słodziutka - pisze obserwatorka. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

livigno ⛷😍

Post udostępniony przez 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆👹 (@oliwia.bieniuk)

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Nie żyje 13-letni Oliwier. W walce z chorobą wspierały go tysiące osób
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Pierwszy raz dopadł ją, gdy była w pierwszej klasie. Jej cierpienie trwało 9 lat, tata bezdusznie ją wykorzystywał
  5. Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News