Córka Przybylskiej podzieliła się zdjęciami z rodzinnego weekendu. Jej bracia bardzo się zmienili

Córka Przybylskiej podzieliła się zdjęciami z rodzinnego weekendu. Jej bracia bardzo się zmienili Źródło: Instagram / oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk podzieliła się z internautami zdjęciami z rodzinnego wyjazdu. Córka Anny Przybylskiej to wschodząca gwiazda Instagrama. Użytkownicy żywo komentują udostępnioną przez dziewczynę galerię.

Oliwia Bieniuk podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciami z rodzinnego wyjazdu. Na fotografiach widać cała rodzinę Bieniuków. Internauci żywo komentują fotografie, zamieszczone w sieci przez córkę Anny Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk wrzuciła rodzinne zdjęcia na Instagrama

Dziewczyna jest wschodzącą gwiazdą Instagrama. Jej konto obserwuje już ponad 100 tysięcy osób. Od kiedy ojciec nastolatki, Jarosław Bieniuk, został pomówiony o gwałt, Oliwia unikała dodawania rodzinnych fotografii w swoich mediach społecznościowych. Teraz, po wielu miesiącach, podzieliła się z obserwatorami bardzo prywatnymi zdjęciami.

- Rodzinny weekend spędzony w Krakowie - podpisała opublikowaną galerię Oliwia Bieniuk.

Bieniukowie wybrali się na wspólny weekend do Krakowa. To stamtąd pochodzi 5 fotografii, udostępnionych przez dziewczynę w galerii na Instagramie. Dużą uwagę przyciągają młodsi bracia nastolatki. Bardzo urośli od czasu ostatnio udostępnionych zdjęć. Rodzeństwo jest do siebie wyjątkowo podobne.

Oliwia Bieniuk zdobywa coraz więcej fanów, ma już ponad 100 tysięcy obserwatorów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na weekend do Krakowa, Bieniukowie wybrali się całą rodziną. Na fotografii, oprócz nastolatki, widzimy jej tatę Jarosława oraz dwóch młodszych braci, Szymona i Jana. Wszyscy przytulają się i są uśmiechnięci. Wyglądają na bardzo szczęśliwych i zadowolonych ze wspólnie spędzonego czasu. Na zdjęciach widać również, jakie atrakcje czekały ich na miejscu. Odwiedzili kopalnię soli w Wieliczce oraz kąpali się w basenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Galerię polubiło prawie 10 tysięcy fanów 17-latki. Nie zabrakło również pozytywnych komentarzy kierowanych do całej rodziny Bieniuków.

- Super rodzinka - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski produkt SKRAJNIE NIEBEZPIECZNY dla zdrowia. Znalazł się na czarnej liście artykułów spożywczych
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Dramat gwiazdora "M jak Miłość", "Barw Szczęścia" i wielu innych seriali. Nie żyje bliski członek jego rodziny
  4. Jechała autostradą, nagle osaczyły ją inne auta. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje i kazała synowi dzwonić po policję
  5. Tego dziecka miało nigdy nie być. Pielęgniarki natychmiast zaczęły robić zdjęcia, bo urodził się z dowodem na to w rączce

źródło: Plotek

Następny artykuł