Olga Bończyk bardzo źle zniosła śmierć Zbigniewa Wodeckiego, który odszedł w maju tamtego roku. Śmierć artysty była szokiem dla wszystkich, jednak żałoba Olgi trwała szczególnie długo. Jakiś czas temu aktorka wyruszyła w podróż, aby znaleźć ukojenie po stracie przyjaciela.

Przez ostatnie kilka tygodni Olga Bończyk dzieliła się ze swoimi fanami wrażeniami z podróży. Publikowała zdjęcia z Chicago oraz z wyprawy do bajecznego Meksyku. Aktorka sprawiała wrażenie szczęśliwej, choć jeszcze niedawno nie mogła pogodzić się z odejściem Wodeckiego, szukała z nim kontaktu, pisała listy.

Olga Bończyk wyruszyła w podróż, aby pogodzić się z odejściem przyjaciela

Z relacji przyjaciół Olgi Bończyk, to nie był zwyczajny urlop, ale ucieczka przed rzeczywistością. Na drugim końcu świata mogła odnaleźć spokój i nabrać dystansu do wcześniejszych wydarzeń. Wygląda na to, że udało się jej osiągnąć ten cel. Aktorka wygląda na szczęśliwą.

Co łączyło Olgę Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego?

Olga Bończyk nie tylko pracowała z Wodeckim, ale łączyła ich także szczególna więź.

– Oddychaliśmy jak jeden organizm. Zbyszek mówił, że nie spotkał do tej pory osoby, z którą śpiewałoby mu się tak dobrze jak ze mną. Planowaliśmy wspólne koncerty i piosenki… – opowiadała.

Ta więź sprawiła, że rodzina Wodeckiego zaczęła traktować ją z dużym dystansem. Bończyk nie została przez nich zaproszona na upamiętniający koncert „Wodecki Twist Festiwal”.
W zeszłym roku głośno było również o nieopublikowanym utworze Zbigniewa Wodeckiego, napisanym dla Olgi Bończyk. Rodzina jednak zdecydowała, że piosenkę wykona ktoś inny.

– Olga jest osobą łagodną, stroniącą od konfliktów. Nie znosi być w sporze i konflikt po prostu ją wykańcza. Sprawa jest tym bardziej bolesna, że taka „antyzbyszkowa”. Zbyszek miał wielu przyjaciół i był bardzo lubiany, bo ludzie czuli, że chce dobrze, że dąży do zgody. On bardzo lubił ludzi, starał się ich rozumieć i rozgrzeszać. Między innymi dlatego Olga ze Zbyszkiem tak świetnie się rozumieli – mówi jedna ze znanych gwiazd.

– Ta lekcja, którą w tej chwili odbieram, jest bardzo trudna i gorzka. Ale wiem, że ma jakiś sens. Przez pół roku myślałam o tym, co już się nie zdarzy. To bardzo bolało. Odszedł mój mistrz. Nie wiem, czy kiedyś kogoś takiego jeszcze spotkam – przyznała w wywiadzie Olga Bończyk.

Jak teraz radzi sobie Olga Bończyk?

– Tylko planów nie mam, bo, jak widać, mogą zniknąć w sekundę. Czuję się kobietą spełnioną, bo jestem tam, gdzie marzyłam. A prywatnie? Jutro też jest dzień – mówi.

Olga Bończyk
Źródło: instagram.com/olgabonczyk/?hl=pl
Olga Bończyk
Źródło: instagram.com/olgabonczyk/?hl=pl
Olga Bończyk
Źródło: instagram.com/olgabonczyk/?hl=pl
Olga Bończyk
Źródło: instagram.com/olgabonczyk/?hl=pl

PRZECZYTAJ: Małgorzata Kożuchowska przeżywa najgorsze dni swojego życia. Koszmar powrócił

PRZECZYTAJ: Ewa Farna kontra Michał Szpak! Co za starcie!

PRZECZYTAJ: Hodowca pozbył się 5-miesięcznego szczeniaka. Powód Cię bardzo oburzy

Wnuczki znanych polityków. Podobne do dziadków? [ZDJĘCIA]


Jaki zawód powinieneś wykonywać zgodnie z twoim znakiem zodiaku? [ZDJĘCIA]