Ola Kwaśniewska ukrywała to przed mediami. Jej duży, zaokrąglony brzuszek wskazuje na ciążę!

Ola Kwaśniewska ukrywała to przed mediami. Jej duży, zaokrąglony brzuszek wskazuje na ciążę! Źródło: youtube.com/Wideoportal

Ola Kwaśniewska w końcu została zdemaskowana? Paparazzi przyłapał ją w sytuacji, która nie zostawia żadnych wątpliwości. Córka słynnej pary prezydenckiej ukrywa przed światem zaokrąglony brzuszek.

Ola Kwaśniewska od czasu poślubienia swojego partnera, Kuby Badacha, ciągle uskarża się na męczące plotki o ciąży. Wielokrotnie dementowała fałszywe doniesienia, raz skusiła się nawet na autoryzowany artykuł, który miał zakończyć temat. Ostatnio jednak coś w jej zachowaniu zwróciło uwagę paparazzi. To ukrywany zaokrąglony brzuszek, który przypomina ten ciążowy.

Ola Kwaśniewska zaprzeczała byciu w ciąży przez długi czas. Nadszedł dla niej właściwy moment?

Doniesienia o ciąży córki Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich pojawiały się niemal od momentu zawarcia przez nią związku małżeńskiego. Wiele osób uważa, że ciągłe plotki czy naciskanie ze strony mediów na zajście w ciążę były przyczyną, dla której aktywna bywalczyni salonów zniknęła z życia publicznego.

Ola Kwaśniewska miała być tak zmęczona ciągłymi doniesieniami o swoim stanie, że nie chciała dłużej brać udziału w polskim show-biznesie i zamiast tego poświęciła się pomaganiu w karierze swojemu mężowi.

Celebrytka pozostawiła jedynie konto na Instagramie, gdzie może pochwalić się liczbą blisko 100 tysięcy obserwujących. Media społecznościowe dawały jej możliwość samodzielnego decydowania o tym, jaką część swojego życia prywatnego zaprezentuje fanom.

Córka pary prezydenckiej przyłapana z zaokrąglonym brzuszkiem. Starała się go ukryć

Czy Ola Kwaśniewska zadecydowała, że pora zostać mamą? Tworzy szczęśliwy związek małżeński, a sama mu już 38 lat. To byłby doskonały moment, by w końcu zacząć cieszyć się potomstwem. Media donoszą, że już jest w stanie błogosławionym.

W internecie pojawiły się zdjęcia, na których celebrytka idzie po mieście w czapce z daszkiem, ciemnych okularach i obszernej, czarnej sukience. Strój jest dosyć bezkształtny i ciężko powiedzieć, by eksponował jakiekolwiek zaokrąglenia córki prezydenta. 

Na niektórych ujęciach widać jednak, że przy odpowiednim ułożeniu tkaniny ta opiera się na brzuchu kobiety w charakterystyczny dla ciężarnych sposób. Sukienka idealnie tuszowała zaokrąglenie, gdy Ola Kwaśniewska stała prosto, jednak przy ruchu było widać, że gwiazda może być w ciąży. 

Choć na gratulacje jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, to na pewno warto śledzić media społecznościowej młodej Kwaśniewskiej. Może bowiem okazać się, że doniesienia mediów są prawdziwe, a ona sama już niedługo zechce potwierdzić tę informację.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Anna Mucha TYM zdjęciem wywołała burzę. Fani ogłosili ją: "Najpiękniejszą Polką". Zasłużyła?
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News