Ola Kwaśniewska pokazała swoje zdjęcie przy sedesie. Fani przecierają oczy ze zdumienia (FOTO)

Ola Kwaśniewska pokazała swoje zdjęcie przy sedesie. Fani przecierają oczy ze zdumienia (FOTO) Źródło: instagram/aleksandraleksandrowna/

Ola Kwaśniewska dodała na swój Instagram zdjęcie w dość oryginalnym miejscu. Jej obserwatorzy zupełnie nie spodziewali się, że zobaczą na jej profilu coś takiego. Fotografia przy sedesie wywołała małe poruszenie.

Ola Kwaśniewska wybrała się na niezwykle imponujące wakacje. W mediach społecznościowych chętnie zamieszcza zdjęcia z całego wyjazdu, które robią ogromne wrażenie. Jedna z fotografii bardzo zaskoczyła jej obserwatorów. Kwaśniewska postanowiła zrobić sobie zdjęcie przy sedesie i pochwalić się tym z internautami. 

Ola Kwaśniewska na wakacjach 

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego wybrała się na wypoczynek w niezwykle wyjątkowe miejsce. Ola zdecydowała się odwiedzić Stany Zjednoczone, a dokładniej Kalifornię. Nic zatem dziwnego, że w tak ujmującym miejscu 38-latka robi całą masę zdjęć, które chętnie publikuje w sieci. Jej obserwatorzy są zachwyceni widokami, jakie pokazuje na fotografiach. Każde zdjęcie spotyka się z liczną aktywnością z ich strony, a dokładniej z miłymi komentarzami. 

Zdjęcie inne niż wszystkie 

Nie ulega wątpliwościom, że czas urlopu jest dla Oli czasem wyzwolenia, podczas którego może nieco zaszaleć. Celebrytka zamieściła zdjęcie, które idealnie oddaje, jak świetnie bawi się podczas wypoczynku. Nikt z jej obserwatorów jednak nie podejrzewał, że ta zapozuje przy sedesie.  

Ola Kwaśniewska udała się do wyjątkowego muzeum - Noah Purifoy Outdoor Desert Museum - w którym króluje sztuka współczesna. W trakcie zwiedzania 38-latka natknęła się na oryginalną rzeźbę przedstawiającą sedes i to nie jeden, a kilka, z którymi nie wyobrażała sobie nie zrobić zdjęcia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci żartują z Kwaśniewskiej 

Instagramerzy byli bardzo zaskoczeni taką fotografią i szybko zaczęli dodawać pod nią żartobliwe komentarze. Odnosili się również do pytania Kwaśniewskiej, które zamieściła w hasztagach: "#agdybytakrzucićtowszystko#zamieszkaćnapustyni#ilepićrzeźbyzsedesów..?". 

- Bliżej do Bieszczad i sedesów więcej - żartuje internautka. 

- Albo sedesy z rzeźby lepić po prostu - czytamy. 

- Muszle, widzę muszle... zapewne morze wyrzuciło na brzeg - pisze instagramerka.  

instagram/aleksandraleksandrowna/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News