Ola Kwaśniewska zdeklasowała celebrytów! Tak zdobywa się rozgłos

Ola Kwaśniewska zdeklasowała celebrytów! Tak zdobywa się rozgłos

Ola Kwaśniewska jest celebrytką, która już niejednokrotnie udowadniała wszystkim, jak duży dystans do siebie posiada. Jednak teraz prezenterka zdeklasowała cały show-biznes zaledwie jednym zdjęciem.

Ola Kwaśniewska nie jest znana tylko dzięki temu, że jest córką byłego prezydenta naszego kraju. Celebrytka ma na swoim koncie między innymi występ w "Tańcu z gwiazdami", czy chociażby prowadzenie DDTVN. Jednak to nie wszystkie jej osiągnięcia w show-biznesie. Oczywiście jak każda gwiazda, Kwaśniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ale jej wpisy znacząco się różnią od innych publikacji gwiazd.

Ola Kwaśniewska pozamiatała. Co opublikowała w mediach społecznościowych?

W ostatnim czasie, cały świat wprost oszalał na punkcie "10 years challenge". Wyzwanie jest zabawne i natychmiast zyskało ogromny rozgłos. Każdy z nas doskonale zna to uczucie, kiedy patrzymy na nasze stare zdjęcia. Niektórzy spotkali się z głosami krytyki, inni zbierali komplementy. Jednak Ola Kwaśniewska jak zwykle zrobiła to wyzwanie na swój sposób, stając się prawdziwą królową polskiego Internetu. Wszystko dlatego, że celebrytka zamieniła swoje zdjęcia miejscami. Czyli tam, gdzie powinno być stare zdjęcie, jest aktualne i na odwrót. Zdjęcie opublikowane na jej profilu instagramowym momentalnie stało się hitem Internetu, zbierając tysiące polubień oraz setki komentarzy. Dodatkowego uroku dodają zabawne hasztagi, które widnieją pod zdjęciem, takie jak #zawszetakmamjakzrobiędwabrzuszki i #nosoryaletakdziśwyglądam. Komentarzy przybywa z każdą chwilą i ciężko wśród nich znaleźć chociażby jeden niepozytywny. W komentarzach pojawiają się również porównania do Krzysztofa Ibisza, co dodatkowo bawi tych, którzy odwiedzają profil córki pary prezydenckiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Olka uwielbiam Twoje poczucie humoru - pisze jedna z internautek. - Prawie jak "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona " - czytamy. - No no jak Ibisz - dodaje kolejna internautka. - Nareszcie ktoś podszedł prawidłowo do tych wszelkich „czelendżów”! Brawo! - pisze internautka. Nie ulega wątpliwości, że sposób, w jaki poradziła sobie z wyzwaniem Ola Kwaśniewska, ciężko będzie przebić. Teraz, jeżeli ktoś będzie chciał zrobić coś podobnego, to automatycznie będzie do niej porównywany. Co więcej, podejście, jakie prezentuje celebrytka sprawia tylko, że jest jeszcze bardziej lubiana i lepiej kojarzona przez internautów. Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować pomysłu. fot. instagram.com
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Rodzina Paździochów już nie będzie tak wyglądała. Scenarzyści zaskoczyli widzów
  2. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  3. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  4. Gwiazdor „Na wspólnej” chamsko o Gessler i Wellman. Jak mu nie wstyd?
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
Następny artykuł