Ola Kwaśniewska zadrwiła z Majdana! Rozenek wściekła

Ola Kwaśniewska zadrwiła z Majdana! Rozenek wściekła Źródło: fot. wikipedia.org

Ola Kwaśniewska słynie w mediach społecznościowych z nietypowych wpisów. Na jej Instagramie często możemy podziwiać prześmiewcze posty, podobnie jest i tym razem. Córka byłego prezydenta w swojej ostatniej publikacji wyśmiała jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy.

Ola Kwaśniewska jest córką Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Aktywnie udziela się w mediach nie tylko w roli gościa-celebryty. W 2006 roku brała udział w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie dotarła do finału, niestety jej przeciwnicy okazali się lepsi. Pracowała również przy takich produkcjach jak "Dzień dobry TVN" czy "Mała czarna". Prowadziła także audycje w radio Planeta FM oraz przeprowadza wywiady dla magazynu "Viva". Celebrytka jest bardzo aktywna na mediach społecznościowych, gdzie często w zabawny sposób odnosi się do wielu spraw. Teraz córka byłego prezydenta wyśmiała Radosława Majdana, porównując go... do swojego psa.

Ola Kwaśniewska ośmieszyła Majdana

Ola Kwaśniewska w jednym z ostatnich swoich wpisów pochwaliła się umiejętnościami łapania piłki jej psa. Nie ma w tym nic złego, jednak hashtagi, jakie umieściła pod filmem wielu osobom podniosły ciśnienie, a w szczególności Radosławowi Majdanowi i Małgorzacie Rozenek. - #mójRadosław #pewność #refleks #włosy - czytamy. Radosław Majdan jest byłym bramkarzem polskiej reprezentacji, w której zagrał 7 meczów. Jednak wielu kibiców nadal nie może mu wybaczyć kilku karygodnych wpadek w jego karierze. Wielu internautów film Kwaśniewskiej odebrało  w ten sposób, że uważa swojego psa za lepszego niż Radosław Majdan. Małgorzata Rozenek widząc to, musiała wpaść w prawdziwą furię, gdy zobaczyła, jak w Internecie naśmiewają się z jej męża.

#mójRadosław #pewność #refleks #włosy

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Umarła w samotności. Gwiazda hitowego serialu TVP odeszła w zapomnieniu
  2. Fala hejtu na Świat według Kiepskich. „GARDZĘ! Ferdek to MENEL”
  3. Spotkała ich odpowiednia kara! Kłusownicy chcieli zabić chronione zwierzę
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News