Ola Kwaśniewska w końcu się doczekała! To dla niej wspaniała nagroda

Ola Kwaśniewska w końcu się doczekała! To dla niej wspaniała nagroda

Ola Kwaśniewska pochwaliła się ostatnio bardzo "prestiżową i niszową" nagrodą, którą już wkrótce odbierze. Kobieta jest bardzo szczęśliwa, że wreszcie doceniono jej starania i po wypowiedzi wyraźnie widać, że to dla niej wielka satysfakcja. 

Kwaśniewska wybiera się po złoto i to nie z byle jakiej przyczyny. Jej wymarzonym odznaczeniem jest nagroda w kategorii "jak się nie czesać, a jednak wyglądać na uczesaną". ZOBACZ TAKŻE: Kwaśniewska odpowiada na hejt i publikuje zdjęcie w BIKINI

Leniwa lampucera

Order Leniwej Lampucery też dostanie! A dlaczego? Bo potrafi wykazać się wieloma "wysublimowanymi" technikami bez użycia lokówki, prostownicy i wałków. Kto jeszcze tak potrafi? - To są rzeczy dla ambitnych. Tu musisz umieć związać włosy gumką, najlepiej mokre. Ewentualnie suszyć półtorej sekundy z głową do dołu. Broń Boże dłużej. Same dojdą. Jest jeszcze technika ‘przedtelewizorowego’ skręcania na palec oraz klasyczna, choć zdrowotnie ryzykowna tzw. czesana wichurą. No i parę innych, ale nie chcę zdradzać, bo konkurencja nie śpi. Także trzymajcie kciuki…” – napisała Kwaśniewska na swoim Instagramie. ZOBACZ TAKŻE: Żałoba w rodzinie Kwaśniewskich. Zrozpaczona córka prezydenta: „Nie żyje mój…” Faktem jest, że córka prezydenta pozostaje już kilka lat na bezrobociu, które powoli daje się jej we znaki... Będziecie za nią trzymać kciuki?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News