Kwaśniewska przeżyła największą traumę w swoim życiu. Nigdy tego nie zapomni

Kwaśniewska przeżyła największą traumę w swoim życiu. Nigdy tego nie zapomni Źródło: fot. pixabay.com

Ola Kwaśniewska jako córka byłego prezydenta była przyzwyczajona do tego, że media interesują się jej życiem. Jednak tego, co przeżyła w najważniejszym dniu swojego życia, nie można nazwać inaczej jak traumą.

Ola Kwaśniewska po zdaniu swojej matury zrobiła niemałą karierę. Zaczynała jako tancerka i instruktorka salsy, wystąpiła również w dwóch edycjach Tańca z gwiazdami, jeszcze na antenie TVN-u. Jej partnerami byli Rafał Maserak i Rafał Skawiński. Potem zaczęła pracę jako dziennikarka DDTVN oraz gospodyni programu. W 2008 roku przeszła to telewizji Polsat, gdzie uczestniczyła w programie Ranking Gwiazd, a już rok później była współprowadzącą programu Mała czarna w TV4. Jednak żaden z tych okresów nie był tak traumatyczny, jak jej ślub, który powinien być najważniejszym dniem w życiu Kwaśniewskiej. Niestety teraz będzie się jej kojarzyć niemalże jedynie tylko z ogromną traumą.

Ola Kwaśniewska przeżyła traumę na własnym ślubie

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego opowiedziała swoją traumatyczną historię w rozmowie z Karoliną Korwin-Piotrowską. Tam właśnie możemy się dowiedzieć, że Kwaśniewska w dniu własnego ślubu przeżyła największą traumę w swoim życiu. Początek tego dnia nie zapowiadał żadnej katastrofy, jednak już pod kościołem dzień wyjęty żywcem ze stron bajki o pięknej księżniczce zamienił się w horror. Okazało się, że Ola Kwaśniewska nie może nawet wejść do kościoła, ponieważ wejście było zatarasowane przez paparazzi oraz osoby, które nawet nie były zaproszone na ślub przez parę młodą. Choć wszystko dobrze się skończyło, ta traumatyczna historia wciąż się za nią ciągnie. Kwaśniewska bez wątpienia zapamięta ją do końca życia, jednak nie tak, jak powinna.  1. Lewandowska przez przypadek zdradziła swoją największą tajemnicę
  2. Marta Kaczyńska oficjalnie się poddała! Nikt nie wie, co się z nią dzieje
  3. Pokochały go miliony Polek. Miał myśli samobójcze i ciężką depresję
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu