O "weekendowych szaleństwach" Oli Kwaśniewskiej mówią już wszyscy. Opadną Wam szczęki

O "weekendowych szaleństwach" Oli Kwaśniewskiej mówią już wszyscy. Opadną Wam szczęki Źródło: Instagram.com/@aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska przyzwyczaiła swoich fanów do wyjątkowego poczucia humoru. Gwiazda na dobre wycofała się z show-biznesowych "ścianek", niemniej od czasu do czasu pozwala sobie na porcję szaleństwa. Nie inaczej było tym razem gdyż pochwaliła się serią nietypowych zdjęć z weekendowej "imprezy".

Ola Kwaśniewska postanowiła zrobić wszystkim swoim fanom porządnego psikusa. Co poniektórzy zaczęli już zarzucać córce byłego prezydenta iście sanatoryjny tryb życia i weekendowe odpoczywanie z psem. Aktywistka wzięła te słowa głęboko do serca.

Ola Kwaśniewska z gwiazdami kina na imprezie? Chwali się "relacją z imprezy"

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego postanowiła pochwalić się gośćmi, z którymi spędziła ostatni weekend. Na swoim Instagramie dała temu wyraz w osobliwej relacji.

- Jako że czuję, że zajeżdżam Was Lulką oraz nie chciałabym, byście mieli mylne wrażenie, że weekendy spędzam z psem jak jakaś nudziara, to wrzucam małe "takie tam" z mojego kwitnącego życia towarzyskiego z tej soboty - zaskoczyła swoich fanów niekonwencjonalnym wpisem.

Królowa hasztagów na polskim Instagramie dalszy wywód zamieściła w tylko sobie znanym języku.

- Propozycje współpracy marketingowej, zwracam się tu oczywiście do producentów Używek Witamin Balkoników Napojów energetycznych Defibrylatorów oraz Kroplówek, proszę kierować na krejzolka małpa kom, bo jak boga kocham nie ma drugiej takiej towarzyskiej wariatki - dodała pod swoimi zdjęciami.

"Wygrała internety"

Na fotografiach widzimy Olę Kwaśniewską w iście doborowym towarzystwie. Polka pozuje na zdjęciach z takimi gwiazdami jak George Clooney, Pamela Anderson, czy Jennifer Aniston! Nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zdjęcia są... kompilacją wykonaną osobiście przez Kwaśniewską w programie graficznym. Dowcip gwiazdy, jak czytamy, sprawdził się. Jej fani dają temu wyraz w komentarzach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ma Pani wyjątkowe poczucie humoru, którego zazdroszczę! - pisze jedna z fanek Kwaśniewskiej.

- Wygrałaś internety - komentuje kolejny internauta.

Szkoda, że w ten sposób musieliśmy ostudzić radość. Niemniej zakładamy, że znana z dużego dystansu do siebie i rzeczywistości Ola Kwaśniewska nie pogardziłaby wspólna imprezą z gwiazdami Holywood.

 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną? „Cenię żonatych za dyskrecję”
  2. Maryla Rodowicz: mąż rozstał się z nią przez maila? Byli razem ponad 30 lat
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News