Co się dzieje z Olą Kwaśniewską? Córka prezydenta przeprasza

Co się dzieje z Olą Kwaśniewską? Córka prezydenta przeprasza Źródło: Instagram/Aleksandra Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska poważnie zaniepokoiła swoich fanów. Wiele osób zadawało pytanie, co dzieje się z córką byłego prezydenta. Dziś wszystko stało się jasne. Aleksandra wyjaśniła i przeprosiła.

Ola Kwaśniewska jest jedną z najczęściej wspominanych uczestniczek programu "Taniec z Gwiazdami". Wiele wskazywało na to, że córka byłego prezydenta i profesjonalna instruktorka salsy ma szansę na wielką karierę w polskim show biznesie. Brała udział w wielu programach telewizyjnych i otrzymała tytuł Kobiety Roku czasopisma Glamour.

Jej życie bardzo się zmieniło w momencie, gdy wyszła za mąż za muzyka Jakuba Badacha. Od tej pory priorytetem jest dla niej rodzina. Ola Kwaśniewska usunęła się w cień i nie jest już popularną osobowością polskiego show-biznesu. W ostatnim czasie bardzo zaniepokoiła swoich fanów, kiedy zniknęła z mediów społecznościowych.

Ola Kwaśniewska zniknęła z mediów społecznościowych. Jej zachowanie zaniepokoiło fanów

Ola Kwaśniewska wciąż ma liczne grono obserwatorów na Instagramie. Nic więc dziwnego, że internautów zaniepokoiła jej nieobecność. Fani uwielbiają jej oryginalne hasztagi, za pomocą których opowiadała o swoim życiu. W taki sposób opowiadała też o swoich licznych podróżach w towarzystwie męża.

Nieobecność Oli Kwaśniewskiej wydała się wielu osobom bardzo niepokojąca. Niektórzy przypuszczali jednak, że ma to związek z kolejną podróżą. Córka prezydenta zamieściła w końcu nowe zdjęcie i wytłumaczyła swoje zachowanie. Zrobiła to - jak to ma w zwyczaju - za pomocą oryginalnych hasztagów. Fani mogli odetchnąć z ulgą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Córka prezydenta przeprasza i tłumaczy swoje zachowanie

Fani nie pomylili się co do tego, że nieobecność Oli Kwaśniewskiej na Instagramie jest związana z kolejną podróżą. Tym razem córka byłego prezydenta postanowiła odwiedzić dziki zachód i pochwaliła się swoim zdjęciem z wizyty w USA. Przy okazji wytłumaczyła również swoje zachowanie. 

Ola Kwaśniewska przeprosiła fanów za swoją nieobecność w formie... hasztagów:

- #najmocniejprzepraszamzacałytenniebyt #nowięcprzepraszam #alepodbijałamdzikizachód - napisała "mistrzyni hasztagów".

Dalej w ten sam sposób wytłumaczyła swoim obserwatorom, że podczas podróży odcina się od mediów społecznościowych i koncentruje się na przeżywanych doświadczeniach.

Tak wyglądało zdjęcie Oli Kwaśniewskiej po dłuższej nieobecności w mediach społecznościowych:

Instagram/Aleksandra Kwaśniewska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News