Ola Kwaśniewska z mężem przekazali radosną nowinę. Powiększyła im się rodzina

Ola Kwaśniewska z mężem przekazali radosną nowinę. Powiększyła im się rodzina

Ola Kwaśniewska jest córką byłej pary prezydenckiej, Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Jest także jedną z bardziej lubianych polskich celebrytek. Teraz przekazała światu radosną nowinę. Niespodziewanie ich rodzina się powiększyła.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, chociaż małżeństwem są już od prawie 6 lat, nadal nie zdecydowali się na potomstwo. Wiele wskazywało na to, że były prezydent Aleksander Kwaśniewski i jego żona Jolanta na wnuki będą musieli jeszcze poczekać. Czyżby teraz miało się to zmienić? Była "pierwsza córka" poinformowała swoich internetowych fanów o nowym członku rodziny, który niespodziewanie pojawił się w życiu jej i jej męża. Wiadomość, chociaż zaskakująca, spotkała się z euforycznym przyjęciem.

Ola Kwaśniewska chwali się nowym członkiem rodziny

W sprawie wnuków byłej pierwszej pary zmienia się niewiele, jednak w życiu Badacha i Kwaśniewskiej zmienia się wszystko. Na swoim Instagramie Ola Kwaśniewska napisała, że wraz z mężem zdecydowali się na adopcję szczeniaka, którym dotąd opiekowała się fundacja wspierająca potrzebujące psy. Córka byłego prezydenta zdecydowała się na przyjęcie suczki imieniem Lula. Jak się okazuje, piesek jest sierotą i podrzutkiem. Lulę uratowała Fundacja Zwierzęca Polana. Stamtąd przyjęła ją pod swój dach Ola Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach.

Internauci zachwyceni

Fani, obserwujący Aleksandrę Kwaśniewską na Instagramie, nie kryją zachwytu. W stronę suczki i jej pani posypały się dziesiątki komentarzy pełnych uwielbienia. - Ale cudna Luleńka - Obłędna! - Cześć Lula. Fajna jesteś, a twoja mamusia jeszcze lepsze że cię adoptowała - Jest przepiękna i na pewno odwdzięczy się swoją psią miłością najlepiej jak potrafi - piszą z zachwytem użytkownicy Instagrama. Ola Kwaśniewska swoim postem nie tylko pochwaliła się nowym członkiem rodziny. Zrobiła także coś znacznie ważniejszego. Posłała w świat informację, że są psy, które można adoptować, bo każdy zasługuje na miłość. Można mieć nadzieję, że w ten sposób do ratowania bezdomnych zwierząt przekona także innych ludzi. W ten sposób być może uczyniła świat trochę lepszym. Ola Kwaśniewska fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Wylali wiadro pomyj na gwiazdę Polsatu! Tego jej nie darują
  2. Bandyci wtargnęli do domu gwiazdy TVN! Horror słynnej dziennikarki
  3. W paski, czy w grochy. Modne wzory 2018
Następny artykuł