Zostaw ją w spokoju! Fanka ohydnie atakuje Olę Kwaśniewską, cios poniżej pasa

Zostaw ją w spokoju! Fanka ohydnie atakuje Olę Kwaśniewską, cios poniżej pasa Źródło: instagram/aleksandraleksandrowa/

Ola Kwaśniewska chętnie dzieli się nowymi fotkami ze swojego życia codziennego na Instagramie. Pod każdym zdjęciem celebrytka zbiera prawdziwą falę komplementów, najczęściej na temat swojego wyglądu. Nie ulega jednak wątpliwościom, że tak jak inne znane osoby udzielająca się w sieci musi zmagać się również z tymi negatywnymi opiniami, które niekiedy mogą zaboleć. Pod swoim ostatnim zdjęciem Kwaśniewska została wprost zaatakowana przez jedną z obserwatorek.

Ola Kwaśniewska, choć nie jest "czynną" gwiazdą polskiego show-biznesu, chętnie przypomina o sobie w mediach społecznościowych, chwaląc się nowinkami i ciekawszymi momentami ze swojego życia. Kobieta jako jedna z niewielu znanych osób może cieszyć się dużym uznaniem wśród swoich obserwatorów, którzy chętnie ją komplementują. Nie brakuje niestety wśród nich takich osób, które tylko czekają, żeby wbić jej szpilę naprawdę głęboko.

Ola Kwaśniewska zaatakowana przez internautkę 

Jedna z użytkowniczek popularnego portalu społecznościowego postanowiła pod ostatnim zdjęciem celebrytki przypomnieć jej, że ta ma już 38 lat i nie młodnieje, a wciąż nie założyła rodziny.

Kwaśniewska w 2012 roku wyszła za mąż za Kubę Bodacha. Od tego czasu cieszą się miłością, jednak tylko w swoim gronie i wciąż nie powiększyli rodziny. Zdecydowana większość obserwatorów prezydentówny szanuje jej życiowe decyzje i nie ingeruje w jej sprawy małżeńskie. Wszystko wskazuje jednak na to, że ta internautka żyje emocjami, jakie powstały wokół narodzin dziecka Meghan Markle i zdecydowała się zaalarmować do Kwaśniewskiej.

- Ola, dzieci robić czas zacząć... Aleksander i Jola na pewno czekają - napisała pod zdjęciem. 

Trzeba przyznać, że takie słowa były nie tylko niestosowne, ale również mogły być raniące dla celebrytki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie tylko Kwaśniewska reaguje na zaczepkę 

Na reakcję ze strony 38-latki nie trzeba było długo czekać. Kwaśniewska szybko odpowiedziała na komentarz obserwatorki .

- Fajnie to czujesz, że „robienie dzieci” to kwestia takiej właśnie beztroskiej anonimowej zachęty - skwitowała.  

Jak się okazało, prezydentówna mogła liczyć na wsparcie ze strony swoich najwierniejszych obserwatorek, które w mgnieniu oka stanęły w jej obronie, drwiąc z wiadomości na temat powiększania rodziny. Jedna z internautek postanowiła bezpośrednio zwrócić się do Kwaśniewskiej, wykazując się wyrozumieniem.

-Dla gościa w internetach to takie hop-siup! Smutne, jak inni chcą żyć Twoim życiem- czytamy. 

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Smutne informacje pogodowe TVN Meteo. Nad Polskę nadciąga niż Yukon
  4. Pijany ksiądz odprawiał mszę. Podczas picia z kielicha zwymiotował na ołtarz?
  5. Poseł PiS do dziennikarki Polsatu: "Czy Pani puszcza gazy?"
  6. Rząd znowu sięgnie do portfeli Polaków? Nowy pomysł na kolejne składki

Źródło: PUDELEK

Następny artykuł