Do szokującej zbrodni doszło w Wielkiej Brytanii na Wyspie Wight. Mieszkaniec East Cowes, 44-letni Darren Flux-Edmonds, zamordował własne dziecko, Keziah. Po śmierci córki, ułożył ją na łóżku, obok dwóch martwych psów. Później sam popełnił samobójstwo. Rodzina zmarłych nie może uwierzyć w to, co się stało.

44-letni Darren nie mógł pogodzić się po rozłące ze swoją żoną, Nikki. Para przez 12 lat swojego życia tworzyła małżeństwo, jednak w kwietniu tego roku Darren i Nikki rozstali się. Kobieta chciała zacząć nowe życie. Darren zamieszkał więc ze swoją matką, June.

Mężczyzna nie mógł jednak otrząsnąć się po stracie żony. Zacząć się miało od koszmarów, potem doszło do tego dziwne zachowanie. W końcu trafił do psychiatry, któremu opowiadał o swoich snach, w których morduje swoją żonę i córkę.

Mimo pomocy ze strony psychiatry i matki, Darren cały czas nie mógł się podźwignąć. Przyjaciół Darrena i Nikki zaalarmowało długie milczenie 44-latka. Ten bowiem na kilka tygodni przed śmiercią nie dawał żadnego znaku życia oprócz postów, które publikował na Facebooku.

Wszystko zmieniło się jednak tego dnia, kiedy Nikki otrzymała rano dość osobliwy SMS. Jej były mąż napisał jej w nim „Zostawiłaś mnie z niczym. Ja zostawię ci tylko wspomnienia”. Kiedy kobieta wróciła do domu z pracy, czekał na nią straszliwy obraz. Jej mąż zwisał z sufitu w jej domu – Darren powiesił się.

Okazało się jednak, że to nie wszystko. W pokoju Keziah, 6-letniej córki pary, kobieta znalazła dziewczynkę bez oznak życia. Dziecko było całe mokre. Leżało na łóżeczku tuląc do siebie dwa ukochane psy Nikki – Arniego i Maximusa. Matka natychmiast wezwała pomoc.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, stwierdzili, że dziecko daje jeszcze oznaki życia. Okazało się bowiem, że Darren utopił psy, a potem próbował zrobić to samo ze swoją córkę. Zamiast ją zabić, podtopił ją. Keziah przewieziono natychmiast do szpitala świętej Maryi. Tam jednak po usilnych próbach reanimacji 6-latka zmarła.

 – To jest najbardziej okropny przypadek w mojej karierze. Starałam się do niego podejść z wielką powagą i dozą odwagi. Nie wolno jednak nikomu, zwłaszcza matce Keziah, obwiniać się za to, co się stało. Zbrodnia ta była całkowicie nieprzewidywalna – oświadczyła Caroline Sumeray, koroner.

pt

...

Zobacz również