Ojciec WYKORZYSTAŁ Meghan Markle? "Zbił na niej majątek"

Ojciec WYKORZYSTAŁ Meghan Markle? "Zbił na niej majątek"

Historia Meghan Markle oraz jej rodziny intryguje obecnie media z całego świata. Jak się jednak okazuje, sytuacja pomiędzy ojcem aktorki oraz nią samą jest dużo bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Thomas Markle miał bowiem wykorzystać córkę, aby spłacić swe długi.

Kiedy oficjalnie ogłoszono, że książę Harry oraz Meghan Markle zaczęli się spotykać, a ostatecznie doszło także do zaręczyn, brytyjska opinia publiczna oszalała z radości. Wiele osób krytykowało jednak przyszłą pannę młodą, porównując ją do swej ulubienicy, księżnej Kate.

Meghan Markle: konflikt z ojcem

Najbardziej skomplikowanym etapem historii Markle nie jest jednak jej rozwód, ani sesje zdjęciowe w bieliźnie, a trudny konflikt z rodziną. Ojciec aktorki miał bowiem zaciągnąć ogromne długi, aby opłacić jej szkołę artystyczną, za co nigdy mu się nie odwdzięczyła. Jak się jednak okazało, Thomas Markle stara się prawdopodobnie wykorzystać związek córki oraz jej popularność, aby zarobić. Za jej plecami miał bowiem nawiązać współpracę z fotoreporterem, Jeffem Raynerem, który rzekomo "przyłapał" go m.in. na siłowni oraz w sklepie z garniturami, gdzie rzekomo przygotowywał się na wielki dzień swojej córki.

Reakcja otoczenia Markle

Jak donoszą brytyjskie media, ojciec Markle zarobił na tym osobliwym biznesie 100 tysięcy funtów. Sama narzeczona księcia Harry'ego nie skomentowała jeszcze tej kontrowersyjnej sprawy.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beatę Tyszkiewicz czeka trudny wybór. „Lekarze nie mają złudzeń”
  2. Sekret gwiazdy wychodzi na jaw. Ochroniarz nie zaprzecza, że jest ojcem jej dziecka
  3. Kożuchowska rozbierze się dla Playboya? Jest komentarz
Następny artykuł