Wielka Brytania zamarła. "Nie ma kontaktu z Meghan Markle", jej ojciec zrozpaczony

Wielka Brytania zamarła. "Nie ma kontaktu z Meghan Markle", jej ojciec zrozpaczony Źródło: fot. wikimedia.rog

Meghan Markle przez swój ślub z księciem Harrym stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Wielkiej Brytanii. Teraz wszyscy są przerażeni po słowach jej ojca, który jest zrozpaczony brakiem kontaktu z córką.

Ślub Meghan Markle był wydarzeniem, które śledził na bieżąco cały świat. Wszyscy chcieli znać jak najwięcej szczegółów dotyczących jej życia z księciem Harrym i przygotowań do samej uroczystości. Teraz jej wielbiciele z wypiekami na twarzy czekają na każde jej wystąpienie oraz zdjęcia wraz z mężem. Jednak ojciec księżnej Thomas Markle jest przerażony i zrozpaczony brakiem kontaktu z córką.

Meghan Markle odizolowana od rodziny

Thomas Markle uważa, że jego córka jest zastraszona i nie daje sobie rady z ciągłą presją i naciskiem ze strony społeczeństwa. Jak sam przyznaje, to nie jest ta sama osoba, która znał przez tyle lat. Dziś nie ma z nią już kontaktu. - Myślę, że ona jest przerażona. Widzę to w jej oczach, widzę to na jej twarzy, widzę to w jej uśmiechu. Widziałem jej uśmiech przez lata. Znam jej uśmiech. Nie podoba mi się ten, który widzę teraz. To nawet nie jest sceniczny uśmiech - to uśmiech bólu - mówił Thomas Markle. Mężczyzna dodaje również, że nie ma żadnego kontaktu z córką. Numer telefonu, który otrzymał, nie odpowiada oraz nie ma żadnego adresu, pod który mógłby wysłać, chociażby list. W wywiadzie wyznaje, że bardzo go to boli i chciałby jej powiedzieć, jak bardzo ją kocha, niestety nie ma takiej możliwości. Chce również przeprosić swoją córkę za wszystkie błędy i ból, jakiego przez niego doświadczyła. Według informatorów z otoczenia pałacu donoszą, że Meghan Markle nie wierzy do końca swojemu ojcu. Zdaje sobie sprawę, że mężczyzna jest nękany przez paparazzich, jednak nie wierzy w jego przeprosiny, skoro dostaje za nie pieniądze. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Popek uderza w Lewandowskiego! Brutalnie go wyszydził
  2. Kurdej-Szatan podjęła desperacki krok. Jest naprawdę źle
  3. Sadysta grasuje w Polsce! Pali zwierzęta żywcem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News