Ojciec zmarł
Jakub Kaminski/East News
Monika Majko - 19 Września 2020

Tragiczna śmierć ojca dwójki dzieci. Na wszystko patrzyły córki, nic nie dało się zrobić

Ojciec umierał w cierpieniach na oczach swoich nastoletnich córek, ogromna tragedia wstrząsnęła całą miejscowością. Rodzina nie mogła nic zrobić, by pomóc mężczyźnie.

Ojciec zabrał córki na spacer, doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna umierał w cierpieniach na oczach nastoletnich dziewczynek, nic nie mogły zrobić. Wstrząsające wiadomości obiegły media, lokalna społeczność jest w szoku.

Czerwona strefa - wiadomośćWiadomość z ostatniej chwili. Natychmiastowe zamknięcie, nie było innej opcjiCzytaj dalej

Ojciec umierał na oczach swoich córek

Do tragicznego zdarzenia doszło niedaleko domu rodziny z Ziempniowa na Podkarpaciu. W okolicy odbywało się wesele, Bogdan F. zabrał swoje dwie nastoletnie córki na spacer, by pokazać im lokalną tradycję, jaką jest tworzenie na drodze młodej pary tzw. bram. 51-latek postanowił skrócić trasę przechadzki i przejść obok małego stawu. Niestety, decyzja ta okazała się dla niego śmiertelna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

Ojciec dziewczynek przez przypadek nadepnął na gniazdo os

Mężczyzna przechodząc przez rów nadepnął na ukryte w nim gniazdo os. Wściekły rój dotkliwie pokąsał 51-latka. Ojciec wraz z córkami zdołał jeszcze wrócić do domu, jednak jego stan zdrowia zaczął się szybko pogarszać. Rodzina natychmiast wezwała pogotowie, było jednak za późno, by mu pomóc. Medykom nie udało się uratować 51-latka, który doznał wstrząsu anafilaktycznego i zmarł wkrótce po wielokrotnym użądleniu.

– Boguś pracował w gminnej spółdzielni. Był bardzo lubiany. Otwarty, serdeczny, nikomu nie odmówił pomocy – mówią znajomi mężczyzny, cytowani przez "Fakt".

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Wielki smutek w pałacu prezydenckim. Andrzej Duda przekazał najgorszą wiadomość, spływają kondolencje

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

Jak przekazał portal fakt.pl, sąsiedzi Bogdana F. wyjawili, że był uczulony. Rok temu został użądlony, wtedy pomogła mu adrenalina, którą zazwyczaj miał przy sobie. Niestety, tym razem dawka jadu okazała się dla niego śmiertelna. Gniazdo os zostało zlikwidowane przez strażaków wkrótce po tragedii. Lokalna społeczność jest w szoku, a rodzina mężczyzny pogrążyła się w głębokiej żałobie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku były bacznie skrywane
  2. Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Ewa zostawiła męża. Głodowała, jadła suchy chleb, bo unikał alimentów skandalicznymi sposobami

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News