Ojciec zgotował im prawdziwe piekło. Kopał, groził, bił i znęcał się nad rodziną

Ojciec zgotował im prawdziwe piekło. Kopał, groził, bił i znęcał się nad rodziną Źródło: unsplash/kat_j/

Ojciec, jako głowa rodziny, powinien być opoką dla swoich bliskich, by ci poczuli się bezpiecznie w chwili zagrożenia. Niestety, często to właśnie on staje się tym zagrożeniem. Tak było w tym przypadku. Mężczyzna znęcał się nad rodziną, która przez dłuższy czas milczała.

Ojciec zamienił ich życie w prawdziwe piekło na ziemi. Bici i zastraszani każdego dnia, zupełnie nic z tym nie robili, co dawało oprawcy prawdziwe "pole do popisu" w swoich poczynaniach. Trudno sobie wyobrazić przez co przeszła ta rodzina, jednak jak możemy się dowiedzieć, najprawdopodobniej koszmar niebawem dobiegnie końca.  

Bicie, kopanie i groźby. Ojciec zamienił ich w życie w piekło 

Dramat rodzinny miał miejsce w gminie Białośliwie w Wielkopolsce. Jak podają media, trwał od bardzo dawna. 68-letni mężczyzna każdego dnia znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną, synem i synową. Oprawca nie szczędził w słowach, ale i w czynach, co niejednokrotnie omal nie doprowadziło do śmierci ofiary przemocy.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Awantury, wyzwiska, groźby i bicie były w tym domu codziennością. Mężczyzna szarpał, popychał, bił, kopał, groził pozbawieniem życia, używając przy tym niebezpiecznych narzędzi - zdradza brutalną prawdę podkom. Żaneta Kowalska z policji w Pile. 

Mimo, że jego bliscy nie potrafili już znieść zachowań ojca i męża sadysty, zupełnie nic z tym nie robili. Strach nie pozwalał im na zgłoszenie sprawy policji. Musiało minąć wiele czasu i upłynąć wiele łez, by w końcu zdecydowali się to zrobić.  

Oprawca został zatrzymany 

Oficjalne zawiadomienie pojawiło się na komisariacie niedawno, a funkcjonariusze od razu zaczęli działać. Zaczęto od zatrzymania mężczyzny i odprowadzeniu go do aresztu. Następnie przesłuchano ofiary przemocy, które zdradziły całą porażającą prawdę na temat swojego życia.  

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchciński wcale nie zamierzał podać się do dymisji. Znamy szokujące kulisy jego odejścia, Kaczyński w tle
 2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

Z przekazywanych przez mundurowych do mediów informacji wynika, że 68-latek usłyszał zarzuty psychicznego i fizycznego znęcania się nad bliskimi. Najbliższe dwa miesiące spędzi w więzieniu, oczekując na proces. Wiadomo, że grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Policja apeluje do rodzin w całej Polsce, by niezwłocznie zgłaszać podobne sprawy i nie obawiać się prosić o pomoc.  

 

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Przyłapana na gorącym uczynku. Siostra pokazała jej kłamstwo w internecie
  4. Sylwia Bomba chwali się zdjęciami z mężem. Wiemy, kim jest
  5. Ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom. U boku 12-latki stał 65-letni mężczyzna

Źródło: superexpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu