Ojciec poił 6-latka wrzątkiem, bo chciał wypędzić demony. Maluch umierał w cierpieniu 10 minut

Ojciec poił 6-latka wrzątkiem, bo chciał wypędzić demony. Maluch umierał w cierpieniu 10 minut Źródło: unsplash.com/Kat J

Ojciec zdecydował się napoić swojego syna wrzątkiem, ponieważ ten miał być opętany przez demony. Krzyki dziecka było słychać w całym domu. Śmierć była długa i bolesna - od pierwszego łyku gorącej wody do zatrzymania akcji serca minęło aż 10 minut.

Ojciec, który wypędzał ze swojego syna demony, był przekonany, że chłopiec był opętany. Jego niespokojne zachowanie miało na to wskazywać. Aby pozbyć się złych duchów z ciała 6-latka, tata użył wrzątku. Poił siłą syna, aż ten umarł na jego rękach.

Ojciec trzymał go pod wrzątkiem 10 minut

26 września 31-letni Pablo Martinez spędzał czas w domu ze swoim 6-letnim synem. Chłopiec według ojca zachowywał się agresywnie i niespokojnie, co miało być objawem działania demonów. Aby je wypędzić 31-latek postanowił działać bez zastanowienia i wziął się za egzorcyzmy. Zaprowadził syna do łazienki, podstawił jego głowę pod kran i odkręcił wrzątek. Pilnował, aby 6-latek połykał wszystko.

Syn próbował krzyczeć, udało mu się to parę razy. Do łazienki wbiegło drugie dziecko i przestraszone niecodziennym widokiem, zawiadomiło macochę, że ojciec robi coś niedobrego bratu. Matka wbiegła do pomieszczenia i z marszu zadzwoniła na policję. Ojciec wtedy zdał sobie sprawę, że to wszystko zaszło za daleko - 6-latek nie oddychał. Starał się więc udzielić mu pierwszej pomocy i oblewał go zimną wodą, ale nic nie pomogło. Policjanci i lekarze orzekli zgon.

Zarzekał się, że musiał to zrobić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według lekarzy chłopiec miał poparzone aż 15% powierzchni ciała, m.in. głowę, łokcie i przedramiona, a także drogi oddechowe. Zabrany na przesłuchanie ojciec wstępnie przyznał się do winy i usłyszał już zarzut zabójstwa. Nie miał sobie nic do zarzucenia w chwili zatrzymania; mówił, że musiał to zrobić i tylko on mógł uratować 6-latka. Michael Areinoff, obrońca z urzędu reprezentujący Martineza, odmówił skomentowania zarzutów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Kluczowe jest to, że rodzinny dramat rozegrał się w USA, w rezerwacie Indian Pascua Yaqui niedaleko Tucson. Zmarły chłopiec i jego matka są członkami plemienia Pascua Yaqui. W tamtych rejonach wiara w opętania jest szczególnie silna, a sposoby na egzorcyzmy są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Aż 46% mieszkańców okolic Tucson wierzy w demony. W ostatnich 10 latach wzrosła tam także "moda" na egzorcyzmy - odbywa się ich tam coraz więcej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. IKEA wycofuje niepozorny produkt. ŚMIERTELNIE groźny dla dzieci
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Super Express

Następny artykuł