Chociaż naprawdę niewiele osób się tego spodziewało, w amerykańskiej Fox News wybuchł ogromny skandal. Jeden z czołowych przedstawicieli stacji został zawieszony po tym, jak wysłał swoje nieprzyzwoite fotografie co najmniej trzem kobietom pracującym dla tej samej telewizji. Sprawa zatrzęsła w posadach mediami w USA.

Eric Bolling, który od lat pracuje dla Fox News, miał rozsyłać nieodpowiednie fotografie jednej współpracowniczce ze swojej stacji oraz dwóm związanym umową z Fox Business. Prezenter został więc zawieszony na czas dochodzenia, które stwierdzi zasadność zarzutów.

Adwokat gwiazdy odciął swojego klienta od wszelkich oskarżeń oraz zapewnił, że będzie on w pełni współpracował z osobami prowadzącymi tę sprawę. Nie zmieniło to jednak faktu, iż oskarżenia wobec Bollinga wywołały ogromny skandal, o którym grzmią teraz wszystkie amerykańskie media.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy przypadek afery na tle seksualnym w Fox News. Już wcześniej z podobnych powodów ze stacją rozstali się długoletni komentator Bill O’Reilly oraz prezes Roger Ailes.

ZOBACZ TAKŻE

...

Zobacz również