Ogromna wtopa Mazurek. Ziobro ją za to zniszczy

Ogromna wtopa Mazurek. Ziobro ją za to zniszczy Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Takiej wpadki dawno nie było. Internauci ryknęli śmiechem. Zbigniew Ziobro nie będzie zadowolony z wypowiedzi Beaty Mazurek. 

Wicemarszałek Sejmu zamieściła wpis, który totalnie kompromituje prokuratora generalnego.

Beata Mazurek uderza w Zbigniewa Ziobro

Polityk chciała bowiem uderzyć w tak zwaną "kastę sędziowską", a uderzyła w Zbigniewa Ziobro. Beata Mazurek ze wzburzeniem skomentowała artykuł prasowy, którego bohaterem jest popularny chirurg, który w stanie z nietrzeźwienia na pasach potrącił 22-latka. Wypadek spowodował uszkodzenie rdzenia kręgowego u mężczyzny. Choć zdarzenie miało miejsce w zeszłym, to do doktor do tej pory nie został przesłuchany.  - Jeśli to prawda tj. draństwo nadzwyczajnej kasty i kolejny skandal!!! - skomentowała Mazurek.

Sędziowie nie mieli jeszcze możliwości zająć się sprawą

Problem polega na tym, że sprawa cały czas jest na etapie policyjno-prokuratorskim, w związku z czym nie trafiła jeszcze do sądu. W związku z powyższym Beata Mazurek nie uderzyła w sędziów, a w prokuratora generalnego, którym jest Zbigniew Ziobro. - Pani Wicemarszałek to nawet do sądu nie doszło. No chyba, że ta kasta to teraz prokuratorzy (Prokurator Generalny) i policjanci (MSWiA) - na Twitterze wyjaśniła Beacie Mazurek dziennikarka Dominika Długosz. Sprawę skomentował również przedstawiciel Platformy Obywatelskiej Borys Budka - Totalny atak funkcjonariuszki PiS-u na posła-prokuratora Ziobrę, który od dwóch lat sprawuje nadzór oraz osobiście odpowiada za pracę prokuratury w Polsce... - napisał polityk na Twitterze.

Burza w internecie

Również internauci nie zostawiają suchej nitki na rzecznik PiS Beacie Mazurek. - Raz powiedziała prawdę, przez pomyłkę, ale to nic! Prawda sama się obroniła - napisał internauta. - Oni jeszcze cały czas wszystko zwalają na PO a tu trzeba niestety odpowiadać za własne poczynania - wtóruje kolejny użytkownik sieci. Źródło: wiadomosci.wp.pl, wikipedia.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News