Dziennik „Fakt” ujawnił właśnie wstrząsające informacje, które do tej pory ukrywano. Trzy miesiące temu jeden z samolotów linii lotniczych LOT doznał poważnej awarii, która mogła doprowadzić do katastrofy maszyny. Na jej pokładzie znajdowało się wtedy naprawdę wielu, bo aż 250 pasażerów.

Nie wiadomo, dlaczego wieści dotyczące zadziwiających zdarzeń z udziałem polskiego samolotu ujrzały światło dzienne dopiero teraz. Jak twierdzi „Fakt”, wielu turystów lecących z Meksyku do naszego kraju znalazło się bowiem w gigantycznym niebezpieczeństwie, które ukrywano.

„Fakt”: polski samolot o krok od tragedii

Do wstrząsających wydarzeń doszło na pokładzie boeinga 787 dreamliner. Tuż po jego starcie z lotniska w Cancun załoga odnotowała poważne problemy z prawym silnikiem, które powtórzyły się aż trzy razy.

Maszyna miała więc dolecieć na włączonym lewym silniku do Miami, gdzie planowano awaryjne lądowanie. Ostatecznie zdecydowano się jednak na przedłużenie trasy aż do Nowego Jorku, co nie okazało się dobrym pomysłem. Po wyłączeniu prawego silnika, drugi także zaczął mieć techniczne problemy.

W trybie awaryjnym podjęto więc decyzję o szybkim lądowaniu w Nowym Jorku. Tam pasażerowie przesiedli się do innej maszyny, a boeing wrócił do Polski dopiero dwa tygodnie później.

Czy pasażerom naprawdę groziło gigantyczne niebezpieczeństwo?

Dziennikarze „Faktu” przekazali, iż według przedstawicieli linii lotniczych LOT wszystko odbyło się zgodnie z procedurami. Zapewniają także stanowczo, że większość informacji podanych przez dziennik nie ma pokrycia w faktach.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała Polska modliła się o jej życie. Niestety, właśnie zmarła
  2. Był jedną z najjaśniejszych gwiazd Polsatu. Dziś nikt o nim nie pamięta
  3. Gwiazda TVN pierwszy raz o horrorze z dzieciństwa. Odeszła by ratować życie
  4. Kultowy polski reżyser nie może pogodzić się ze śmiercią. Łzy same płyną do oczu

Czy boisz się latać samolotem?

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]