Gigantyczna awaria w całej Europie. Ucierpiała też Polska

Gigantyczna awaria w całej Europie. Ucierpiała też Polska

Przerażenie na świecie, nie działa wiele stron internetowych. Jedna z firm hostingowych, ma dużą awarię, przez co internet został całkowicie sparaliżowany!

OVH, to jedna z firm hostingowych, która działa m.in w Polsce, Francji czy Hiszpanii. Niestety firma ma poważną awarię, co spowodowało paraliż połowy sieci.

Portale nie działają!

Wiele portali internetowych, zwyczajnie przestało działać. Sprawa jest poważna, gdyż z usług OVH działa mnóstwo stron, np. portale internetowe i serwisy usługowe. Zaufana Trzecia Strona, która także nie działa, gdyż korzysta z serwerów OVH, pisze na Twitterze, że przyczyną awarii jest brak zasilania na dwóch liniach prądu. Globalna awaria została już potwierdzona przez Dyrektora Generalnego firmy. Sprawa jest na tyle zła, że nie można nawet skontaktować się z pomocą techniczną, gdyż jej strona również nie działa. To duży problem, dla wielu firm, które w codziennej pracy wykorzystują strony działające za sprawą OVH. Nie wiadomo, kiedy awaria zostanie usunięta. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby usterka została usunięta jak najszybciej, lecz jak wiadomo na wszystko potrzeba czasu. Miejmy nadzieję, że firmy techniczne, uporają się z tą sytuacją, aby wszystkie strony i portale mogły jak najszybciej wznowić swoje działanie. Nie działają takie strony jak: Wirtualnemedia.pl, Android.com.pl czy Niezalezna.pl. Informujcie nas, na jakie strony nie macie dostępu! źródło: www. innpoland.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News