Polskie CBŚP we współpracy z funkcjonariuszami z Holandii i Niemiec dokonało czegoś niesamowitego. Rozbito wielką, międzynarodową siatkę narkotykową. Cały świat patrzy na polskich policjantów z podziwem.

Akcja miała niesamowity rozmach. Zlikwidowano 5 laboratoriów, w których produkowano środki psychotropowe oraz kilka magazynów, w których przechowywano produkowane narkotyki. Zabezpieczono setki kilogramów nielegalnych substancji oraz chemicznych odczynników służących do ich produkcji.

Cała akcja przeprowadzona była równocześnie na terenie trzech państw – Polski, Niemiec i Holandii. Bez sprawnej współpracy wszystkich funkcjonariuszy akcja nie miała prawa zakończyć się powodzeniem. Dzięki dobrej koordynacji udało się także aresztować 14 osób. Są one oskarżone o udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz produkcję i handel narkotykami.

Wielka akcja CBŚP

Polscy policjanci z Zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji w Gorzowie Wielkopolskim wykryli, że na terenie Polski, Niemiec i Holandii działa siatka przestępcza produkująca i handlująca narkotykami. Śledztwo, prowadzone pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim pozwoliło ustalić kolejne działania przestępców.

Okazało się, że polscy przestępcy transportowali do Holandii substancje chemiczne, z których produkowane były narkotyki syntetyczne jak amfetamina czy MDMA. Polscy policjanci skomunikowali się z funkcjonariuszami z Holandii i Niemiec. Cała akcja skoordynowana była w ramach współpracy policji różnych państw w Europolu.

Polskim policjantom gratulują wszyscy

Dzięki sprawnej współpracy udało się zatrzymać 7 osób na terenie województwa wielkopolskiego oraz kolejne 7 w Holandii. Policjanci z polskiego CBŚP odbierają gratulacje ze wszystkich stron świata. Nic dziwnego, bowiem akcja była bardzo trudna i skomplikowana.

Tylko dzięki odpowiedniej koordynacji akcja mogła się powieść. Tylko w Holandii w tym samym momencie, co w Polsce i w Niemczech do akcji ruszyło ponad 200 policjantów. Przejęto setki litrów substancji chemicznych, a także broń i amunicję.

Wobec zatrzymanych podczas akcji przestępców sąd zastosował 3-miesięczny areszt.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Unię zamurowało. Europejski kraj legalizuje WSZYSTKIE narkotyki, to NIE Holandia
  2. Skandal! Diler Gwiazd obsługiwał PiS, 700 tysięcy na karton narkotyków
  3. Zamachowska o tym nie mówi. Przez to zginął jej brat

10 przepowiedni, które okazały się prawdą


Niesamowite zdjęcia kosmosu [ZOBACZ!]