Ogromna akcja CBA! Morawiecki jest przerażony

Ogromna akcja CBA! Morawiecki jest przerażony

Od kilku dni oczy krajowej opinii publicznej zwrócone są ku spółce GetBack. Jeszcze dziś doszło do zatrzymania jej prezesa, Konrada K. Przed chwilą media poinformowały o zakończeniu kolejnej, dużej akcji służb.

Konrad K. został oskarżony m.in. o usiłowanie oszustwa na szkodę Polskiego Funduszu Rozwoju oraz wyrządzenie szkody w obrocie gospodarczym spółki GetBack. Doszło do zatrzymania kolejnej, powiązanej ze spółką osoby.

Ogromna akcja CBA. Zatrzymano doradcę spółki GetBack

Przed chwilą media poinformowały, że na warszawskim Ursynowie złapano kolejną osobę powiązaną ze spółką. Jest nią doradca GetBack. CBA zatrzymało go w jego domu. Jednym z najważniejszych wątków w aferze jest powiązanie prezesa spółki z premierem. Miał on napisać do Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc finansową po tym, jak notowania spółki spadły. Konrad K. nawiązał w liście do rzekomego wspierania inicjatyw PiS przez GetBack.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawieZOBACZ TAKŻE:
  1. Panika w PiS! Wychodzą seksafery, znani posłowie na świeczniku
  2. Koszmar podczas Mundialu! Samochodem wjechał w tłum kibiców
  3. „Kaczyński zniknął!” Poszukują go zagraniczni dziennikarze
Następny artykuł