Zboczeńcy nie dają Magdalenie Ogórek spokoju. Nie od dziś wiadomo, że dziennikarka ma pokaźne grono fanów. Niektórzy z nich nie przebierają w słowach, pisząc pod jej zdjęciami wulgarne komentarze. Tym razem, niestety, oberwała również córka Ogórek.

Dziennikarka i była polityk SLD jest zrozpaczona po tym, jak przypuszczono atak na nią i jej córkę. Podczas zakupów nagle dziennikarze zaczęli robić im zdjęcia z każdej strony. Córka Ogórek zaczęła chować się za matką, której ledwo udało się uchronić dziecko.

Do tej pory Ogórek starała się chronić prywatność swojej córki. Niestety, zrobione przez dziennikarzy zdjęcia trafiły do sieci. W rezultacie internauci mieli możliwość wyżycia się nie tylko na dziennikarce ale i jej dziecku.

Zakupy miały koszmarny koniec

Magdalena Ogórek jest przerażona tą sytuacją. Jak sama twierdzi, to czego doświadczyła to „eskalacja przemysłu pogardy”. Wiele przychylnych dziennikarce osób, podziela jej zdanie w tej sprawie, nazywając paparazzi „zboczeńcami”.

– Tomaszu Machało, zostaw moje dziecko w świętym spokoju! Ty, wp.pl i wasz portal plotkarski! Są granice! Moja Córka chowała się za mną przed waszymi fotografami, gdy w sobotę rano chciałyśmy kupić chleb. Nagle nasililiście hejt, bo chcecie przykryć moją książkę! Nie uda się wam! – oznajmiła Ogórek.

ZOBACZ TAKŻE: Ogórek w FURII jak nigdy! Piekielny atak na „mercedesy rezydentów”

Źródło: pudelek.pl

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

...

Zobacz również