Ogórek w FURII jak nigdy! Piekielny atak na "mercedesy rezydentów"

Ogórek w FURII jak nigdy! Piekielny atak na "mercedesy rezydentów"

Tak absurdalnej sytuacji dawno nie widziały media i polityka. Magda Ogórek, była kandydatka na prezydenta, ostro zaangażowała się w bój z protestującymi lekarzami. Jednak jej argumenty wydają się naprawdę kuriozalne.

Magdalena Ogórek kandydowała na prezydenta z poparciem lewicowej SLD. Nie uzyskała jednak nawet 3% poparcia, a w wyborach prezydenckich i parlamentarnych triumfował PiS. Wtedy Ogórek dość mocno zaangażowała się we wspieranie partii rządzącej. Także teraz, kiedy niemal od miesiąca protestują młodzi lekarze-rezydenci, Ogórek nie przestaje wspomagać medialnie Prawa i Sprawiedliwości. Zdążyła już zasłynąć wypowiedzią o protestujących rezydentach, którzy pili sobie latte w kawiarni.

Mercedes od tatausia

Tym razem Magda Ogórek wdała się z rezydentami w kłótnię na swoim koncie w serwisie Instagram. Trudno powiedzieć, od czego zaczął się spór, bo publicystka usunęła już część komentarzy. Najprawdopodobniej rezydenci, rozsierdzeni komentarzem Ogórek, postanowili wytłumaczyć jej swoje postulaty za pomocą mediów społecznościowych. Tam Ogórek straciła argumenty i zaczęła odrzucać przeciwników wyzwiskami. W pewnym momencie zasugerowała rezydentom, że jak na ciężko przepracowanych, mają za dużo czasu na siedzenie na Instagramie. - Siedzi Pani na Instagramie w ramach relaksu? Bo naiwnym ludziom mówicie właśnie w mediach, że "jesteście przepracowani po 40 godzinie dyżuru, ratując życie pacjentów" - zaatakowała jedną z rozmówczyń. - Czekałam na SOR-ach wiele razy, o czym Pani nie ma pojęcia. Wypomina mi Pani, że całe życie ciężko pracowałam, by zarobić na to, co mam? Nie dostałam na start mieszkania i mercedesa od tatusia lekarza - napisała Ogórek innej internautce. - Sami wybrali sobie ten zawód. W czym są lepsi od nauczycieli, śmieciarzy, prawników, pań kasjerek? Ratują życie?! Jak widać - siedzą na Instagramie, a wpisy typu: "niech pani skiśnie" świadczą o tym, że żal każdej złotówki na ich studia - stwierdziła także.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News