Magdalena Ogórek startowała w wyborach prezydenckich reprezentując SLD, ale szybko zbliżyła się do obozu Prawa i Sprawiedliwości. Zaczęło się od przyjaznych wypowiedzi, a skończyło na pracy w TVP. To właśnie z byłym dziennikarzem tej stacji Ogórek regularnie wdaje się w pyskówki. Tym razem oskarżyła Tomasza Lisa o seksizm.

Lis jest zdecydowanym wrogiem PiS-u, o Ogórek na pewno już tego nie można powiedzieć. Z kolei była kandydatka na urząd prezydenta RP zaczęła bombardować poprzednie rządy, z którymi z kolei sympatyzował Lis. Nic dziwnego, że regularnie dochodzi między nimi do starć.

Lis zaatakował Ogórek, gdy ta została zatrudniona w TVP Info jako prowadząca programu „W tyle wizji”. Wtedy Lis napisał, że „wreszcie coś jej skapnęło” za przymilanie się władzy.

– Wygrywa pan bezkonkurencyjnie w kategorii „Co komu skapnęło za starania”! – odpowiedziała Ogórek.

Prowadząca TVP oskarża Tomasza Lisa o seksizm.

Na seksizm zawsze odpowiem i to nie tylko temu redaktorowi. Jestem aktywna w sieci, lubię to bardzo, lubię kontakt z ludźmi. My kobiety umiemy się świetnie bronić i odnaleźć w każdych rewirach życia zawodowego. Życia by mi jednak nie starczyło, żeby próbować dementować to wszystko, co się o mnie pisze – powiedziała Ogórek.

– Prezydenta Dudę bardzo chwali pani Ogórek. I to jest bardzo wiele mówiąca recenzja – skomentował Lis.

– … napisał niezrealizowany kandydat na Prezydenta. Ale może znajdzie tyle odwagi, że stanie do następnych wyborów – odpowiedziała Ogórek.

tomasz

Zobacz również

ogorek2