Ogórek: Feministki gardzą kobietami (FOTO)

Ogórek: Feministki gardzą kobietami (FOTO) Źródło: źródło: wikimedia.org/Stiopa, thelibertarianrepublic.com

Była kandydatka na fotel prezydenta Polski, Magdalena Ogórek, ostro skomentowała wpis Magdaleny Środy, który ta opublikowała na swoim facebookowym koncie. Środa zaznaczyła w nim, co sądzi na temat ostatniego wystąpienia Kaczyńskiego na miesięcznicy smoleńskiej. Stwierdziła, że podczas niego lider PiS posłużył się kobietą-kukłą.

W swoim wpisie Magdalena Środa odniosła się do wydarzeń, które miały miejsce na miesięcznicy PiS na Krakowskim Przedmieściu. Podczas swojego przemówienia, prezes PiS, Jarosław Kaczyński miał, według Środy, "posłużyć się" kobietą biorącą udział w wydarzeniu. Uczestniczka, nazwana przez Środę "kukłą", ostrzegała przed manifestacjami, które mają mieć miejsce 13. grudnia, gdyż stoją za nimi "ubecy i dawne służby".

Jak stwierdziła profesor Uniwersytetu Warszawskiego, był to celowy zabieg Kaczyńskiego, który "nie miał odwagi" powiedzieć tych słów osobiście, choć "sam je wymyślił". Środa ponadto określiła lidera PiS mianem "pół-gnidy", która woli chować się za plecami "gnid pełną gębą".

źródło: facebook.com/Magdalena.Sroda

Do wpisu Środy odniosła się Magdalena Ogórek, która swój komentarz na jego temat próbowała opublikować na Twitterze. Tłumaczyła jednak, że nie była w stanie tego zrobić przez "czujność korpodemokratów z TT". Udało jej się jednak opublikować zrzut ekranu zawierający rzeczonego tweeta.

Skrytykowała w nim Magdalenę Środę, zaznaczając, że ta "w końcu szczerze wypowiedziała się o drugiej kobiecie". Swój komentarz Ogórek podkreśliła stwierdzeniem, że "feministki gardzą kobietami poza własnym kółkiem".

źródło: twitter.com/ogorekmagda źródło: twitter.com/ogorekmagda źródło: twitter.com/ogorekmagda

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News