ssss-bicubic
Źródło: newsweek.pl
Wiadomości Pikio - 9 Lutego 2015

Ogórek: ''Czekam na Was. Jestem dla Was. Piszcie''.

Kandydatka na urząd prezydenta RP w końcu zabrała głos. Problem w tym, że zaczęła komunikować się z potencjalnymi wyborcami wyłącznie poprzez facebooka. Przypomnijmy, że do tej pory Pani doktor medialnie wypowiadała się tylko raz, podczas prezentacji programu.

Magdalena Ogórek jest bardzo interesującą postacią dla mediów. Jak zauważa gazeta.pl, jest to spowodowane tym, że do kandydatki można przylepić łatkę ''znikąd''. Sojusz Lewicy Demokratycznej niewątpliwie wszystkich zaskoczył, gdy ogłoszono decyzję o jej starcie na urząd prezydenta RP. Dr Ogórek nazywana jest także kandydatką ''widmo'', choć powoli zaczyna kontaktować się ze społeczeństwem. Póki co zaprasza do wpisywania komentarzy pod jej profilem społecznościowym. Chce, aby internauci pisali o każdym problemie, który będzie mogła podjąć jako prezydent. 14 lutego ma dojść do jej pełnego przemówienia. Już medialnego.
Źródło:gazeta.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News