Ognisko koronawirusa w dużym mieście
Jan Bielecki/East News
Weronika Wasiak - 17 Września 2020

Nowe ognisko koronawirusa w dużym polskim mieście. Zarażeni pracowali przy żywności

Kolejne ognisko koronawirusa, tym razem w dużym polskim mieście. Poinformowano o potwierdzeniu wirusa wśród pracowników, na co dzień mających styczność z żywnością. Sytuacja jest fatalna.

Nowe ognisko koronawirusa. Mimo zmienianych wciąż rygorów, znoszenia jednych obostrzeń i wprowadzania kolejnych, epidemia w naszym kraju nie ustępuje, a dobowa liczba nowych zarażeń stale wynosi kilkaset. Polacy są coraz bardziej zmartwieni tym bardziej, że eksperci zapowiadali, że jesienią dojdzie do drugiej fali. Czy zatem mieszkańcy mogą spodziewać się dziennego przyrostu chorych jeszcze większego, niż latem, gdy rząd informował o zdiagnozowaniu nawet blisko 1000 nowych przypadków w ciągu doby? Odpowiedź na to pytanie dadzą najbliższe tygodnie, tymczasem do mediów dotarły kolejne niepokojące informacje.

Informacje o Tomaszu KomedziePorażające informacje o Tomaszu Komendzie. Nikt nie wiedział, sytuacja jest tragicznaCzytaj dalej

W dużym polskim mieście pojawiło się nowe ognisko koronawirusa. Nie jest dobrze

Dziennikarka RMF FM w Szczecinie, Aneta Łuczkowska, opublikowała na swoim Twitterze informacje o drastycznym wzrośnie zarażonych koronawirusem zakładzie produkcji mięsnej. COVID-19 potwierdzono tam u aż 26 pracowników.

- 26 osób zakażonych koronawirusem w ognisku przy zakładzie produkcji mięsnej w Szczecinie. Jak informuje sanepid, to pracownicy firmy świadczącej usługi dla zakładu. Do zakażeń doszło w miejscu ich zakwaterowania - przekazała za pośrednictwem Twittera Aneta Łuczkowska, dziennikarka RMF FM.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wystarczy zrobić ten krótki psychotest, aby dowiedzieć się nieco na swój tematKtóry symbol wybierzesz? Twoja odpowiedź ujawnia głęboko ukrytą prawdę na Twój tematCzytaj dalej

Na ten moment nie podano, ile osób spośród bliskich zarażonych również może być chorych. Sytuacja jest jednak fatalna nie tylko w Szczecinie, ale w całej Polsce.

Drastyczny przyrost zachorowań

W czwartek, tuż po godzinie 10:00, Ministerstwo Zdrowia poinformowało za pośrednictwem Twittera o kolejnych 837 przypadkach koronawirusa w naszym kraju i aż 16 ofiarach śmiertelnych.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Wielka tragedia gwiazdora disco polo. Najbliższa mu osoba umierała na jego rękach

- Mamy 837 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus. [...] Z przykrością informujemy o śmierci 16 osób. [...] Liczba zakażonych koronawirusem: 76 571/2 253 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie Ministerstwa Zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Muzyk odleciał na antenie TVP. Prowadzący próbował go uspokoić, musiał przerwać jego wypowiedź
  2. Może istnieć rzecz, która jest zdolna wessać czarną dziurę. Gigantyczna kosmiczna potęga, o której mało kto wie
  3. Dagmarę totalnie zatkało, usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna matka. Conanowi puściły nerwy
  4. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  5. Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyją już 4 osoby, dramatyczne sceny w ukochanym miejscu Polaków
  6. Nie możesz znaleźć borowików w lesie? Wyhoduj je sobie w ogródku lub doniczce, pomoże ci specjalna mikstura

Żona - cierpienie po stracie75-latek niesamowicie cierpiał po śmierci ukochanej żony. Zrobił jedną rzecz, która odmieniła jego życieCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News