Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę chorych w jednym województwie

Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę chorych w jednym województwie Źródło: pikio

Ofiary koronawirusa w Polsce to już ponad 950 osób. Liczba nieprzerwanie rośnie i od kilku dni odnotowuje się wiele pozytywnych testów na COVID-19. Teraz okazuje się, że Ministerstwo Zdrowia pomyliło się w swoich oficjalnych raportach.

Ofiary koronawirusa w Polsce przekroczyły już liczbę 950 osób. Chorych nadal przybywa, a Ministerstwo Zdrowia nieco myli się w podawanych informacjach. Pojawiło się ważne sprostowanie.

Podano listę województw z kolejnymi potwierdzonymi przypadkami

Ministerstwo Zdrowia opublikowało właśnie najnowszy raport dotyczących osób zakażonych koronawirusem. Dziś do statystyk dołączyło 57 osób.

- Mamy 31 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego - czytamy na Twitterze Ministerstwa Zdrowia.

Ofiary koronawirusa w Polsce: oficjalnie ponad 950 osób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Bolesławcu z powodu koronawirusa zmarł 71-letni mężczyzna. Jednocześnie informujemy, że wyłączamy ze statystyk zdublowanego wcześniej pacjenta, co oznacza, że łącznie w woj. zachodniopomorskim jest 29 osób zakażonych koronawirusem. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 957/13 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - brzmi sprostowanie ministerstwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Błąd w informacjach Ministerstwa Zdrowia. Właśnie podano faktyczną liczbę zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce

2. Niepokojące informacje. Jolanta Kwaśniewska z Aleksandrem nie przebywają na terenie Polski

Zmarły 71-latek, o którym pisze Ministerstwo Zdrowia, pracował jako kierowca autobusu w Jeleniej Górze. Trafił do szpitala we wtorek wieczorem, wiadomo, że miał choroby współtowarzyszące. Z kolei 41-latek to pacjent, który od kilku dni był leczony na oddziale intensywnej opieki medycznej. To już łącznie 4 zgony osób z koronawirusem na Dolnym Śląsku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jakie maseczki są w stanie ochronić nas przed koronawirusem? Ekspert wyjaśnia
  2. Robert Lewandowski gra w piłkę z córką. Klara odziedziczyła talent po tacie (WIDEO)
  3. Wielu Polaków wychowało się na jego twórczości. Niestety, choroba okazała się silniejsza, na dniach dziennikarz skończyłby 56 lat
  4. Zmagała się z bólami brzucha, nikt nie potrafił jej pomóc. W końcu prawda wyszła na jaw, skrywała sekret, który przeraził nawet lekarzy
  5. Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich
  6. Jakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wiele

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News