Ministerstwo Zdrowia przekazało najgorsze wiadomości z samego rana. Kolejna młoda kobieta nie żyje

Ministerstwo Zdrowia przekazało najgorsze wiadomości z samego rana. Kolejna młoda kobieta nie żyje Źródło: pikio.pl

Ofiary koronawirusa w Polsce to główny temat wszystkich dyskusji ostatnich tygodni. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało najgorsze wiadomości o kolejnej zmarłej kobiecie. 37-latka miała choroby współistniejące.

Ofiary koronawirusa w Polsce to najgłośniej komentowany temat. Na szczęście, w porównaniu do innych państw, liczba zgonów z powodu Covid-19 pozostaje niewielka i również bardzo wolno wzrasta. Rząd walczy z epidemią, a służby medyczne pracują dzień i noc zajmując się przybywającymi do placówek pacjentami. Niespodziewanie niedzielnym porankiem media obiegły przykre informacje o kolejnej zmarłej osobie, jednak jak podkreślono, dotychczas nie potwierdzono przyczyn zgonu 37-latki z Poznania. 

Ofiary koronawirusa w Polsce budzą coraz większą panikę. Ministerstwo właśnie przekazało wiadomości o śmierci kolejnej młodej kobiety 

Zaledwie chwilę temu Ministerstwo Zdrowia, za pośrednictwem oficjalnego profilu na Twitterze poinformowało o kolejnych 10 przypadkach zarażenia koronawirusem. Jednocześnie dodano, że zmarła 37-letnia kobieta, która do szpitala trafiła w stanie ciężkim. Niemniej, liczba ofiar koronawirusa nie została zaktualizowana, bowiem nie jest pewne, czy pacjentka zmarła z powodu Covid-19. Ministerstwo Zdrowia wyraźnie zaznaczyło, że pacjentka miała inne choroby współistniejące i trzeba czekać na oficjalną opinię lekarzy, którzy ustalą, co było bezpośrednią przyczyną zgonu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wiadomo, że ciało już poddano badaniom. Przypominamy zatem, że rankiem 22 marca liczba zarażonych koronawirusem w Polsce wynosi już 547, a na chwilę obecną liczba ofiar wynosi 5. Ministerstwo Zdrowia na bieżąco aktualizuje wszelkie informacje, zatem najprawdopodobniej, szczegóły odnoście śmierci 37-latki pojawią się w przeciągu kilku najbliższych godzin.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryto, co łączy niemal wszystkie zmarłe ofiary koronawirusa we Włoszech. Wyniki są niepokojące

2. Grupa nastolatków celowo kasłała na jedzenie w sklepie. Wszystko zarejestrowały kamery

- Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. śląskiego, po 2 osoby z woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z woj. warmińsko-mazurskiego i podkarpackiego. Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejacymi chorobami. Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 547/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - czytamy we wpisie Ministerstwa Zdrowia na Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici
  3. Wiadomo, jak będzie wyglądało wielkanocne świecenie pokarmów w Polsce. Wierni przecierają oczy ze zdumienia
  4. Były smakiem dzieciństwa, a teraz wszyscy zapomnieli. Przepis na wafle z kajmakiem, inne desery wymiękają
  5. Lekarz obliczył, kiedy przypadnie szczyt zachorowań na koronawirusa. Najgorsze dopiero przed nami

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News