Tragiczne informacje: jest kolejna ofiara koronawirusa w Polsce

Tragiczne informacje: jest kolejna ofiara koronawirusa w Polsce Źródło: pixabay.com 1662222

Ofiary koronawirusa w Polsce zwiększyły swoją liczbę, ministerstwo zdrowia przekazało tragiczne wieści. W szpitalu na ołudniu Polski zmarł kolejny zakażony pacjent.

Kolejne ofiary koronawirusa w naszym kraju potwierdziło Ministerstwo Zdrowia. W szpitalu na południu Polski marła kolejna osoba zakażona SARS-CoV-19, informacje przekazano za pomocą mediów społecznościowych. To już 10. potwierdzona ofiara pandemii w naszym kraju.

Ofiary koronawirusa w Polsce - rośnie liczba zgonów

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejne przypadki zakażeń koronawirusem w naszym kraju, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi. W ciągu ostatnich 24 godzin w Polsce zanotowano znaczny wzrost pacjentów z pozytywnym wynikiem testu na wirus SARS-CoC-19. Do tej pory najwięcej przypadków odnotowano w województwie mazowieckim.

- Mamy 40 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 37 osób z woj. mazowieckiego, 2 osób z woj. lubuskiego i 1 osoby z woj. małopolskiego - przekazało Ministerstwo Zdrowia.

Wraz z informacja o nowych zakażeniach, przekazano wiadomości o kolejnej ofierze śmiertelnej. 71-latek z Cieszyna to już dziesiąta ofiara koronawirusa w Polsce oraz druga potwierdzona dzisiejszego dnia przez ministerstwo.

- Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Cieszynie zmarła dziesiąta osoba zakażona koronawirusem. To 71-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące - dodało Ministerstwo.

71-latek jest kolejną ofiarą koronawirusa w Polsce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do tej pory łącznie na terenie całego kraju potwierdzono 884 przypadki zakażenia koronawirusem, w tym 10 zgonów wywołanych chorobą. Polski rząd ogłosił zaostrzenie panujących zasad bezpieczeństwa, dotyczy to przede wszystkich ograniczenia w przemieszczaniu się na terenie całego kraju. Działania te mają na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje aktorka znana z wielu seriali TVN i TVP. Niewyobrażalnie smutna wiadomość

2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny

Na całym świecie liczba zakażonych przekroczyła już niemal 410 tysięcy osób, śmierć w wyniku choroby poniosło ponad 18 tysięcy ludzi. Aktualnie wirus z Chin najszybciej rozprzestrzenia się we Włoszech oraz Stanach Zjednoczonych, jednak w Polsce liczba zakażonych również rośnie z dnia na dzień.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. To jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Śmierć dziewczynki obaliła mit, w który wszyscy wierzą
  4. Bezduszni rodzice pozwolili, by ich malutka córeczka umarła z głodu. Prawda o jej ostatnich chwilach przyprawia o ciarki
  5. Niestety, on również przegrał walkę z koronawirusem. Nie żyje legendarny muzyk
  6. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje

źródło: Ministerstwo zdrowia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News