Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju

Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju Źródło: .

Ofiary koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazuje smutne wiadomości. Nie żyje kolejna osoba zarażona koronawirusem.

Ofiary koronawirusa w kraju. Właśnie Ministerstwo Zdrowia podało do wiadomości, że w Polsce zmarła kolejna osoba zarażona koronawirusem. To już trzecia osoba, która zmarła na skutek zarażenia koronawirusem. 

Ofiary koronawirusa rośnie liczba zmarłych

W sieci właśnie pojawiła się wiadomość od Ministerstwa Zdrowia. W oficjalnym komunikacie przekazano, że w Polsce zmarła kolejna osoba zarażona koronawirusem. Jest to trzeci przypadek w kraju, do którego doszło po pojawieniu się niebezpiecznego wirusa.

- Jednocześnie z przykrością informujemy, że zmarła trzecia osoba zakażona koronawirusem. To 66-letni mężczyzna, który w stanie poważnym przebywał w szpitalu w Lublinie (woj. lubelskie) i miał choroby współistniejące - przekazało Ministerstwo Zdrowia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zgodnie z oficjalnymi danymi, które pojawiają się na stronie Ministerstwa Zdrowia w sumie potwierdzonych przypadków jest 103, z czego trzy osoby nie żyją. Kolejną, już trzecią ofiarą koronawirusa w Polsce jest 66-letni mężczyzna z Lublina. Od kiedy 66-latek pojawił się w szpitalu jego stan zdrowia był wyjątkowo ciężki. 

Ofiary koronawirusa w Polsce. Zostań w domu

Sytuacja w kraju zmienia się z godziny na godzinę. Polacy wciąż proszeni są o rozwagę i pozostawanie w domu, a także ograniczenie kontaktów towarzyskich. Tylko w przypadku wyeliminowania szybkiego rozprzestrzeniania się koronawirusa, możliwa będzie bezpieczna sytuacja.

Dzisiaj grzeje: 1. Unia Europejska podjęła decyzję ws. walki z koronawirusem w Polsce

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej, która odbyła się po godzinie 18, zachęcał Polaków do zachowania szczególnej ostrożności. Sytuacja, w której znaleźli się Polacy, powinna sprzyjać jednoczeniu się. Rozwaga i pozostawanie w domu, może okazać się zbawienne w walce z koronawirusem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Bardzo ważny apel polskich aptek. Dotyczy nas wszystkich
  4. Mateusz Morawiecki zabrał głos. Zapadła kluczowa decyzja dla wielu Polaków
  5. Blamaż urzędników, są zdjęcia. Pokazano, jak naprawdę "walczą" z wirusem
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News