W ostatniej chwili odwołała ślub. Pod jej dom nagle podjechał samochód z przyczepioną kartką, przeczytała wiadomość i nie wytrzymała

W ostatniej chwili odwołała ślub. Pod jej dom nagle podjechał samochód z przyczepioną kartką, przeczytała wiadomość i nie wytrzymała Źródło: Pixabay StockSnap

Odwołany ślub to ostatnio codzienność większości zakochanych par na całym świecie. Jednak w momencie, gdy przełożenie ceremonii nie zostało wymuszone przez epidemię koronawirusa, Problemy z dochowaniem wierności występujące już przed ślubem powinny być dla większości osób jasnym sygnałem, że odwołany ślub to jedna z lepszych decyzji w życiu.

Odwołany ślub niesie ze sobą nie tylko wiele emocji, ale także spore koszty poniesione przez narzeczonych oraz ich rodziny. Czasem warto jednak wyrzucić nieco pieniędzy w błoto, niż po latach obudzić się w związku, który nie daje nam satysfakcji. Ta panna młoda anulowała ceremonię ponieważ narzeczony ją zdradził, to co wydarzyło się w dniu, w którym miała stanąć na ślubnym kobiercu zwala z nóg.

Odwołała ślub z mężczyzną, którego kochała

Odwołany ślub był w tym przypadku koniecznością i nie zapowiadało się, aby miał odbyć się w przyszłości. Trudno wyobrazić sobie, jakie emocje musiała odczuwać, kiedy dowiedziała się, że jej ukochany dopuścił się zdrady. Jak mówi jedno z przysłów, lepiej późno niż wcale i wydaje się, że znajduje ono potwierdzenie w tym, co przydarzyło się tej kobiecie. Nie pozwoliła, by odwołany ślub przeszkodził jej w świętowaniu i chociaż w poście opublikowanym na Facebooku było czuć spory smutek z obrotu spraw, to na pewno miała świadomość, że odwołanie ceremonii było koniecznością. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To był trudny czas dla narzeczonych

Planowane od wielu miesięcy wesela nie mogły się odbyć. Masowo odwoływane śluby były codziennością wielu par na całym świecie i chociaż większość z nich może zrzucić to na karb światowej epidemii oraz izolacji społecznej połączonej z kwarantanną, to Cherie nie należy do tych osób. "The Sun" cytuje kobietę, która na Facebooku napisała, że w tym specjalnym dniu miała sączyć szampana i patrzeć na brzeg morza w czasie przygotowań do zaślubin, a zamiast tego siedzi na tyłach swojego ogrodu i patrzy na kupę swojego psa. Jednak kiedy pod jej dom nieoczekiwanie podjechał samochód z wymową kartką, na której widniało idealne podsumowanie całej sprawy.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje wieloletni poseł na sejm

 2.Domowe sposoby na alergię sezonową. Skuteczne i bezpieczne

Czas spojrzeć prawdzie w oczy

Cherie na kartce zamontowanej przez jej przyjaciół przeczytała: "To nie kwarantanna 2020 odwołała mój ślub, to jego penis". Napis bardzo spodobał się zdradzonej przez narzeczonego kobiecie i chętnie podzieliła się nim z siecią. Niechlubny bohater całego wydarzenia, 32-letni mężczyzna tłumaczył się, że zdradził ją jedynie ten jeden raz. Cherie gratulujemy podjęcia słusznej decyzji.

Źródło: Screenshot / The Sun

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Borussia Dortmund - Hertha Berlin. Łukasz Piszczek górą w polskim meczu Bundesligi, zadecydowała jedna bramka (WIDEO)
  3. Kolejny skandal w "Pięknych i młodych". Przykre sceny po komunii córki Narożnych, internauci bezlitośni
  4. Popatrz na obrazek i odpowiedz na jedno proste pytanie. Dowiesz się, czym w tej chwili przejmujesz się najbardziej
  5. Wśród żyraf ukrywa się niebezpieczny wąż. Tylko nieliczni są w stanie znaleźć go w mniej niż 20 sekund
  6. Polskę właśnie obiegła tragiczna wiadomość, nie żyje Paweł Antkowiak. Zginął w wypadku

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News