Odszedł wybitny polski aktor. Miał 83 lata, kochaliśmy go wszyscy

Odszedł wybitny polski aktor. Miał 83 lata, kochaliśmy go wszyscy Źródło:

To okropne wiadomości. Kilkanaście minut temu dotarła do nas informacja, że zmarł wybitny polski aktor. Fani pogrążyli się w głębokiej żałobie.

- Z głębokim bólem zawiadamiamy, że dziś nad ranem (4.02.2018 r.) w wieku 83 lat odszedł nasz wielki przyjaciel, wybitny aktor pan Wojciech Pokora. Składamy kondolencje i łączymy się w bólu ze wszystkimi widzami i wielbicielami talentu pana Wojciecha - przekazała Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. ZOBACZ TAKŻE: Ratownik ma fatalne wiadomości. „Revol znalazła się krok od śmierci”

Odszedł wybitny aktor

Kultowy artysta znany był głównie z roli inżyniera Gajnego w serialu "Czterdziestolatek". Chętnie występował w produkcjach Stanisława Barei, takich jak "Miś", czy "Brunet wieczorową porą". W ostatnich latach mogliśmy go oglądać w serialu TVN "Na Wspólnej". Był także doskonałym aktorem teatralnym oraz wykładowcą Akademii Teatralnej w Warszawie. ZOBACZ TAKŻE: Atak zimy odciął Podkarpacie od świata. Tysiące domów bez prądu Fani artysty pogrążyli się w głębokim smutku i żałobie. Trudno bowiem znaleźć innego tak charyzmatycznego, wybitnego polskiego aktora - Pokora należał do ścisłej czołówki.   Następny artykuł