Otchłań rozpaczy. Córka Dowbor CIERPI, dziennikarka chora, jej syn skrzywdzony

Otchłań rozpaczy. Córka Dowbor CIERPI, dziennikarka chora, jej syn skrzywdzony

Katarzyna Dowbor zmaga się obecnie z wieloma osobistymi problemami. Jak się bowiem okazało, nie tylko ona sama, ale także jej córka poważnie zachorowały. Poza tym dziennikarka wciąż boryka się z kłopotami w kontaktach z synem.

Dowbor od lat zmaga się z chorobą tarczycy. Kilka razy zdecydowała się opowiedzieć o swych problemach zdrowotnych, określając także ich podłoże.

Katarzyna Dowbor przechodzi trudne chwile

- U mnie tarczyca szaleje na tle nerwowym. Jak mam dużo stresu i jestem zmęczona, to mi wtedy siada. Muszę niestety normować ją tabletkami. I to do końca życia - wyznała dziennikarka. Niestety kłopoty Dowbor nie kończą się na własnych dolegliwościach. Jakiś czas temu dowiedziała się bowiem, że jej ukochana córka choruje na cukrzycę. Dla celebrytki wiadomość ta okazała się prawdziwym wstrząsem.

Poważne problemy dziennikarki

- Objechałyśmy wielu lekarzy. (...) Najgorsze jest to, jak ktoś bliski nam choruje, a my sami nic nie możemy z tym zrobić - wyznała Dowbor. Poza tym dziennikarka niezmiennie stara się porządkować swoją trudną relację z synem. Gdy dorosły dziś Maciej miał trzy lata, Dowbor opuściła jego oraz męża i zdecydowała się wyjechać. Dobry kontakt z matką zbudował więc dopiero, gdy był dorosły. Chociaż dziś oboje nie chcą już mówić o przeszłości, naprawianie kłopotliwej reakcji kosztowało ich naprawdę bardzo wiele czasu oraz sił. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. WOW. Mama Anny Przybylskiej uszczęśliwiła Bieniuka. „Zastąpi ci Anię”
  2. Śmierć zabrała mu najbliższą osobę. Tragedia Michała Szpaka
  3. Brytyjskie tabloidy masowo publikują kompromitujące seks-zdjęcia Markle z samochodu
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News